Autor Zpráva
Jobík
Profil
Zdravím, utvořil jsem další grafický návrh vzhledem ktomu, že předchozí nebyli nic moc doufám že se vám tento bude líbit více.
ZDE
Tak prosím co na to říkáte

Předcozí díla : TU a
TU
Railbot
Profil
Pár odstavců textu a odkazy? Práce asi na půl minuty. To není žádný návrh natož grafický.
Jobík
Profil
Railbot
Takhle bude vypadt web já tam nepotřebuji nic jiného je to blog
Nox
Profil
Ano - a právě proto, že chceš aby tam někdo strávil delší čas a něco si tam četl tak ty stránky musí být příjemné, tvoje rozhodně nejsou. Porovnej třeba s blogem Plaváčka, který mě napadl jako zástupce příjemně vypadajících blogů
Railbot
Profil
Jobík
Mně je jedno, že tam nic jiného nepotřebuješ. Pokud chceš web dělat jen pro sebe, pak jsi ho ani neměl dávat sem ke kritice. Jednoduché. Není tam nic k hodnocení.
vertigo4
Profil
Proč jsou ti lidé tak líní?
Jobík
Rozhodně bych na takovém webu nevydržel déle jak 5 vteřin, natož pak si něco četl. Raději si stáhni nějakou šablonu. A nebo vůbec nepoužívej CSS, nech jen HTML a bude to možná čitelné...
piwoda
Profil
Nox

blog plaváčka je moc pěkný :)

Jobík

na tvojem bych řekl, že je to zase nějaká holčina co se snaží udělat blog, takže pěkný červený křížek :D
Nox
Profil
Raději si stáhni nějakou šablonu. A nebo vůbec nepoužívej CSS, nech jen HTML a bude to možná čitelné...
Tím se toho naučí:)
kotala
Profil
Hodně amaterská práce .. ale každej se učí .. musís pilovat.. pozorovat ostatní weby znažit se je napodobit atd..
VENCA
Profil *
5 minut práce hele :-D hrozny ve vsech smerech a grafika ? témer zádna

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0