Autor Zpráva
eyeskiller
Profil *
Prosím vás mohli by ste mi poradiť ..co by som mal vylepšiť na stránke www.skuuskaa.wz.cz . Budem mat na nu domenu eu. Ale chcem ju niak vypracovat. aby prilakala ludi. Obsah si nevsimajte skor by ma zaujimalo co si myslite o desingu
Railbot
Profil
Návštěvníky přiláká dobrý originální obsah, ne nějaký design.
Nox
Profil
Ale pokud je design nepřehledný tak, že si návštěvník toho obsahu nebude moct užít (a je moc lama aby si třeba vypl styly nebo blokoval obsah)
nebo že ho to odradí, ještě než ten skvělý obsah objeví, tak to moc dobré není

Stránka zrovna k pobytu nevítá, je to hodně temné, nepřehledné

Vaša IP Adresa - pryč
Anketa - rozumnou nebo pryč
Návštěvnost - pryč
Hodiny - pryč

Občas nízký kontrast, příliš malé písmo, prvky příliš nalepené k sobě...není to moc dobré
Icepoint
Profil
Nox +
Animace - pryč

jak psal Nox, prvky jsou naplacle na sobe, ale zaroven, jako by k sobe nepatrili... treba ti bile cary mezi blokama me neprijdou jako soucast designu ale jako spatne napsany css...
Mistr
Profil
eyeskiller
Zlikviduj i samootevírací okno s reklamou.
eyeskiller
Profil *
hh dik za rady ale ked zlikvidujem vsetko co ste mi napisali tak mi ostane akurat tak menu a shoutbox:( a podla mna to nieje najlepsie riesenie. Alebo poradte mi co by som tam mohol dat ked nie tie veci co su tam...dik
eyeskiller
Profil *
Mistr- Pocuj mne sa ziadne samovyskakovacie okno neotvara. Neviem ci je to mojim prehliadacom(Mimochodom pouzivam: My Internet Browser). A podla mna je to mozno aj tym ze je to len free domena a hosting
Mistr
Profil
eyeskiller
V pozadí se mi samovolně otevřelo okno se stránkou http://cz.darkorbit.bigpoint.com/?aid=706&aig=22
eyeskiller
Profil *
Mistrhm...nwm vazne preco. allRobi to aj ostatnym???
Chamurappi
Profil
Reaguji na eyeskillera:
nwm“ … „allRobi
Neumíš se vyjadřovat normálně?

Nové okno s reklamou ti otvírá tento skript:
<script src="http://www.widgeo.net/geocompteur/geocompteur.php?c=geocity_black &id=691374&i=84.47.48.199&fonce=undefined&claire=">
Dagi
Profil *
Dobrý večer,
mám problémy jak tady popisují samovolně se mi otvírá reklama na mých stránkách ,které mám vytvořené ve Webgardenu.Stále se mi objevuje,že se na stránce objevila chyba a nechce se mi to otevřít.Už jsem povolila cooky,ale nic.Jak mám třeba odstranit ten skript,který mi toto dělá a je to kvůli němu zablokované.Jestli se špatně vyjadřuji,tak se omlouvám,ale jsem počítačový samouk a tomuto jazyku moc nerozumím.Prosím poraďte.Děkuji DAGI
imploder
Profil
Myslím, že ta animace s běhajícíma čtverečkama by byla docela fajn kdyby se zpomalila. Otáčející se nápis WELCOME dej pryč - je to klasický webový kýč (oblíbený u starých webů) a stránka by měla lákat především obsahem, nějaké přehnané vítání akorát plýtvá uživatelovou pozorností a zabírá místo zajímavějším věcem.
Dagi
Profil *
Díky moc za radu pokusím se o nápravu.
fida
Profil *
Mě se to líbí,je to hezký,jen je to moc dlouhý s tim shoutboxem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0