Autor Zpráva
PeterBA
Profil
Ahojte. Prosím Vás o kritiku stránok www.webstrojar.mailik.sk

Vopred ďakujem
honzan
Profil *
do uvodni hlavicky bych nedaval toho cloveka, spis bych zvolil nejake blizsi tema - hod tam kus vykresu, prevodovku, ozubeny kola...
mozna bych to ladil spis do sedo - cervena nebo sedo - ocelove modra protoze zelena mi ke strojarine nesedi...
jinak se mi to libi, napad a tema vyborne - uz mam v oblibenych :o)
PeterBA
Profil
honzan:

Neviem či sem ešte nazrieš, ale myslíš to tak že by som to zmenil na niečo takéto, že by to bolo lepšie?

www.webstrojar.mailik.sk/test

Ďakujem za reakciu. Ak by bolo možné, potešila by ma odozva.
honzan
Profil *
super, mnohem lepsi...
stahnul bych jeste sirku obrazku aby bylo od nadpisu zleva i zprava stejna sirka modre plochy.
zkusil bych miso te zelene na odkazy pouzit nejakou barvu z toho obrazku, nebo modrou, protoze ted uz ta zelena nema jakoukoliv souvislost...
weckho
Profil
Jo, ta druhá varianta je fakt moc pěkná. Akorát udělej, aby ten nadpis byl odkaz na úvodní stránku. Je to takovej zvyk, a pokud to neuděláš, ostatní to budou kritizovat..
PeterBA
Profil
honzan:

Šírku obrázku som upravil. Zelené odkazy som pozmenil na modré (skúšal som aj hnedé, oranžové, červené). Ďakujem za nápady.

weckho:
Nadpis som zmenil na odkaz. Ďakujem.

Momentálne to vyzerá takto: www.webstrojar.mailik.sk/test2
honzan
Profil *
zkousel si do nadpisu a odkazu dat stejnou modrou jako je v hlavicce?
PeterBA
Profil
Skúšal som to, ale veľmi sa mi to nepozdávalo.

Momentálne som skúšal "zmenu štýlu"... narýchlo som to nahodil sem:

www.webstrojar.mailik.sk/test3
ajvn
Profil
Do barev ani designu kecat nechci, jenom mě napadlo jestli nemáš nadužívané tagy abbr. Na hlavní stránce když přejedu myší webstrojára tak nevím jestli zobrazení adresy na které právě jsem přináší nejakou podstatnou informaci. V kódu postrádám H1.
PeterBA
Profil
ajvn:

Zamyslel som sa nad tým a myslím si že máš pravdu. Akonáhle budem mať trošku času, tak zvážim ktoré údaje sú skutočne podstatné. Ďakujem.
PeterBA
Profil
Ďakujem za všetky reakcie. Testovacie časti vymazávam.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0