Autor Zpráva
Fondil
Profil
Nazdar,
tak jsem si udělal svůj druhý katalog, tentokrát trochu jinak.
Výsledek můžete vidět na adrese http://katalog.liver.cz

Mám pár dotazů:
Myslíte, že je dobré aby měl katalog přidávání automatické s pozdější kontrolou?

Je tento počet kategoriíí dostačující nebo ne? Případně má jich být více/méně?

Objednali by jste si někdy služby, které by katalog nabízel? (levná registrace do katalogů, základní SEO analýza webu, linkbuilding)

Zaregitrovali by jste si web do katalogu, který ještě nemá ranky? Pokud ne, jaké jsou min. ranky katalogů do kterých registrujete?

Díky všem
Icepoint
Profil
- design a vůbec uspořádání mi příjde jako blog než jako katalog...
- malinkaté a tím (asi hlavně ve vyžších rozlišeních) nečitelné písmo
- pod logem (jestli se tomu tak dá říct) zasahuje ten menší nápis ("katalog českých kvalitních webů") do toho většího ("
Katalog Liver")

Myslíte, že je dobré aby měl katalog přidávání automatické s pozdější kontrolou?
to moc nechápu, jakože když si tam někdo přidá odkaz, tak že se tam dá automaticky s tím, že ho mlže nějaký člověk,co je kotroluje později vymazat ? tak to nevím, mohlo by se ti to zahltit spamem...

Je tento počet kategoriíí dostačující nebo ne? Případně má jich být více/méně?
dostačující ano, ale chtělo by je to rozdělit do více subkategorií

Objednali by jste si někdy služby, které by katalog nabízel? (levná registrace do katalogů, základní SEO analýza webu, linkbuilding)
záleželo by na ceně, ale třeba kdybych někomu dělal web, a zrovna linkbuilding moc nedávám, tak jo :)

Zaregitrovali by jste si web do katalogu, který ještě nemá ranky? Pokud ne, jaké jsou min. ranky katalogů do kterých registrujete?

ale jo, pokud si katalog časem rank vytvoří, tak jen dobře pro mě, pokud ne, tak za to nic nedam ;)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Fondila:
Objednali by jste si někdy služby, které by katalog nabízel?
Ve mně (opět) trochu vzbuzují nedůvěru ta játra. Myslím, že odsuzují většinu projektů pod touto doménou k živoření.
Fondil
Profil
Jaj, Chamurappi ty a játra. Já to pořád nechápu, že lidi všechno musí hned překládat (nic proti).

Já v tom prostě vidím krátký, jednoslovný a zapamatovatelný název.
DoubleThink
Profil *
Ve mně (opět) trochu vzbuzují nedůvěru ta játra. Myslím, že odsuzují většinu projektů pod touto doménou k živoření.
Myslím, že jakýkoliv katalog běžných stránek odsuzuje sám sebe k živoření. To už pochopily všechny významnější české portály.
eyeskiller
Profil *
No mne ten tvoj vytvor pride celkom fajn az na toto co spominal Icepoint:
- malinkaté a tím (asi hlavně ve vyžších rozlišeních) nečitelné písmo
- pod logem (jestli se tomu tak dá říct) zasahuje ten menší nápis ("katalog českých kvalitních webů") do toho většího ("
Katalog Liver")
Tomasds
Profil
Fondil
Nevím co na tom nechápeš. Pokud vím, tak "liver" v češtině nic neznamená. Kdo si to přečte, automaticky přemýšlí, co to znamená v jiných jazycích, které zná.
piwoda
Profil
Fondil

popravdě nevím kde zařadit odkaz na web o výdělku na internetu, je jich hodně a přibydou ti, udělal bych samostatnou sekci ;)
Fondil
Profil
piwoda:
Počítače a internet/informační weby
matthew
Profil
Mně osobně tu trochu chybí kategorie Weblogy. Kategorií je tu až trochu moc, nebylo by od věci udělat jen pár základních a ze zbytku udělat jejich podkategorie.
piwoda
Profil
Fondil

Počítače a internet/informační weby

lepší by bylo samostatná, jestli se někde dostaneš, budeš takovejch webů mít spousty
Fondil
Profil
Jestli se dostanu kam?
piwoda
Profil
Fondil

K lidem :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0