Autor Zpráva
Tomasds
Profil
www.tenaur.cz - tepelná čerpadla, solární panely

Původně mělo jít o drobné zásahy, nakonec z toho byla totální přestavba, z původního webu zůstala jen část designu.
Nešetřete mě.
VENCA
Profil *
chtelo by to mirne dotahnout do dokonalosti, myslím že zaklad je dobry

*border nebo co to je u menu by chtelo spojits rameckem u obrazku
*u toho loga je strasne hodne mista
> mozna bych obrazek rozstahnul po okraje a logo take tk aby se dotykalo obrazku a mozna ten border u menu dal pryc
*misto pro obah, bych mozna zmenil pismo, nevim prijde mi takove prazdne, mozna nejake sipicky pred odkazy
*a dej pryc tu bilou na pozadi, dej tm tmavou barvu treba i skoro cernou #212121 nevim

jinak to neni spatne
SwimX
Profil
na stránce "o nás" a "chalzení" poskočí celé pozadí do leva a nahoru
jinak když svítí úvod zeleně a vyberu jednu z možností druhého menu, tak zhasne. To vypadá divně
bez obrázků zmizí nadpis, lterý je celkem nevýrazný
design je takový smutný, tmavý, jediný veselý je ten obrázek, chtělo by to nák uživit
Tomasds
Profil
*a dej pryc tu bilou na pozadi, dej tm tmavou barvu treba i skoro cernou #212121 nevim
- opravil jsem, vypadá to líp

na stránce "o nás" a "chalzení" poskočí celé pozadí do leva a nahoru
- ano, díky tomu, že zmizí scrollbar :)
jinak když svítí úvod zeleně a vyberu jednu z možností druhého menu, tak zhasne. To vypadá divně
- jsou to sice dvě menu, ale na stejné úrovni, takže si "konkurují"
bez obrázků zmizí nadpis, lterý je celkem nevýrazný
- opraveno
design je takový smutný, tmavý, jediný veselý je ten obrázek, chtělo by to nák uživit
- to je věc názoru. Napadlo mě, že na bílém pozadí by obrázky vypadaly líp. Tak jak to je, tak bílé pozadí v obrázcích na tmavém pozadí stránky není nic moc. Jak jsem psal, tento design není moje práce (ani to neumím), ale jinou barevnou paletu zkusím zvážit a navrhnout.


Oběma díky. Kdyby se ozval ještě někdo, tak budu rád. Obrázky nemají alt a rozměry, vím o tom. Obojí během krátké doby dopíšu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0