Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj, mrkněte se prosím na tento web www.menstruace.name Díky za poznámky.
Venca V
Profil
Obecně nemám rád ten shluk odkazů v hlavičce, působí na mě nepřehledně. Konkrétně tento navíc narušuje jinak celkem pěkně barevně sladěný web.
Icepoint
Profil
souhasím s Vencou, a ještě mě zarazilo "plýtvání místem" konkrétně to, že veškerý text je v užším sloupci, než by mohl být...
tozi
Profil
Ice
Odporúčam pozrieť stránku v FF,obsahové texty sú mimo obsahovú časť si myslím. :)
Ten zhluk odkazov v hlavičke je ok len daj rovnaký font pre všetky.
A obsahovú časť tiež roztiahni,taký stlpec textu uprostred vyzerá divne.
joe
Profil
Celkem pěkný, roztáhni ten obsah na celou šířku, jestli nebudeš vyplňovat ty krajní sloupce. Pokud tam něco bude, tak tomu obsahu dej nějaký padding.
Tya odkazy nahoře bych udělal stejným fontem a jen červeně až oranžově, různé odstíny, aby se to tam hodilo..
Mistr
Profil
Ice
(1) Najedu myškou na logo webu. Chvilku počkám a ukáže se mi nápis Erekce.name - hlavní stránka. Jsem skutečně na webu o menstruaci?
(2) Připojuji se k poznámce o shluku jakýchsi odkazů v menu vedle fotografie. Ani mne se tento způsob nezamlouvá.
(3) Hlavní text stránky vystupuje nalevo i napravo ven z bílého pozadí. Toť záměr autorův?
(4) K čemu mi je v záhlaví údaj Jste zde: > Co ještě nevíte – hygiena při menstruaci. Stejně to nefunguje jako drobečková navigace.
(5) Výpisy Menstruace, Menstruační cyklus atd. může vzbudit dojem, že si máš něco vybrat z prvního sloupečku (Menstruace), pak ze druhého (Menstruační cyklus) atd.
(6) Proč je menu věnována tak obrovská plocha stránky? Vlastní text se pak skrývá kdesi dole. Klepnu na položku menu a nestane se jakoby nic. Stránka se změní v místech, která nejsou vidět.
Ghosting
Profil
Nelíbí se mi hlavička, resp. ty odkazy v ní. To už ale bylo řečeno.
Chválím validitu
Drobečková navigace není dostatečně vidět. Osobně si myslím že je k ničemu u takhle jednoduchém webu, ale je to věc názoru.
Moc dobře nechápu proč je obsah tak úzký.
Kód je dobrý.
Mistr
Profil
Ghosting
Moc dobře nechápu proč je obsah tak úzký.
Zřejmě kolem něj pak budou inzeráty - viz Erekce.name.
vertigo4
Profil
Ice
1) Zbytečně moc <div>ů.
2) Pro obaluješ jednotlivé odkazy v tom shlukovém menu <p>? Stačí přece v CSS nastylovat display: block;
3) <span>y v menu nejsou také nejlepší.
4) Před "id"éčkováno a pře"class"ováno...
Jinak grafika nenadchne, neurazí. To shlukové menu těch odkazů docela znepřehledňuje stránku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0