Autor Zpráva
Afrod
Profil
Prosím o kritiku. Web prošel velkými změnami ale ješte tam mám dvě věci co se mi vůbec nelíbí třeba to tu zazní. www.webshot.cz díky
Mistr
Profil
Afrod
(1) Postrádám klikací logo.
(2) Proč není menu zprava zeleně ukončeno?
(3) Nač je ceník pouze ve stáhnutelné podobě? Osobně bych jej umístil na web k prohlédnutí. Nechci obtěžovat zákazníky zbytečnou činností navíc.
(4) Text - například ve stránce http://www.webshot.cz/link.php - je souvislý, bez osvěžení podnadpiskem či obrázkem apod.
(5) Občas z textu vypadla čárka či velké písmeno. Příkladem budiž věta - ze stránky http://www.webshot.cz/servis.php - v níž je uvedeno: Přeinstalujeme Vám windows pouze když nám předložíte Vaši kopii na CD. Sám bych danou větu napsal Přeinstalujeme Vám Windows pouze v případě, předložíte-li nám Vaši kopii na CD.
(6) Jednu si mykáš, jindy ne. Opět příkladem buď stránka http://www.webshot.cz/servis.php - píšeš v ní: (...) Pomůžeme Vám vybrat nové PC nebo notebook. (...) a také (...) Nejsem plátce DPH. (...)
(7) V části stránky si v MSIE 6 SP 2 nemohu označit text myškou. Jaký pro to byl záměr?
(8) Obsah stránky http://www.webshot.cz/odkazy.php je na můj vkus velmi nepřehledný.
(9) Čím se liší textové horizontální menu od obrázků pod ním?
(10) V menu bych zvýraznil položku, do níž spadá právě prohlížená stránka.
Afrod
Profil
Ty čárky kolem textu,menu a tech projektů nejsou ukončeny schválně jinak díky za tipy na logo a texty. Něco s tím udělám. Ještě jednou díky
Matty
Profil
Afrod
Optimalizováno pro ... - smazat.
Proč máš položky menu v nadpisu h1?
Jinak se mi to nelíbí, působí to na mě neuceleně.
edit: Ještě jsem kouknul na pozadí pod textem. 136 kB je šílenost.
panther
Profil
Matty
Proč máš položky menu v nadpisu h1?

naco menu a h1?

Menu, pokud má být nadpisové, tak to má být asi tak h3, možná h4. Není tak důležité, jako nadpis stránky, případně jméno firmy..
Afrod
Profil
díky za tipy když ještě něco objevíte napište
grimword
Profil
ony jsou to jenom takove zablesky hezkeho dobreho webu a k tomu nejaky protiklad, hezke 3 obrazky (Proc prave nas/Reference/Kontakt) a pod tim hned naprosto amatersky udelane odrazky pomoci hvezdicek v hlavicce prouzkovane pozadi do stracena a oproti tomu vsechny sekce webu ohranicene jakymasi bleskama vyzirajici oci, jako web o nejake hre je to ok, jako web reprezetujici webdesignerskou firmu/osobu naprosto nedostatecne a strasne (desive!)
Inpocasi
Profil
Všudypřítomné neonové podsvícení nepůsobí dobře. Ikonky Reference, Proč právě u nás a ta třetí jsou pěkné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0