Autor Zpráva
Ouque
Profil *
Prosim vás co mi řeknete na tuto stranku ??? http://ouque.webz.cz
kletely
Profil
Ouque
Fúúúúúúj.

1) klikacie logo(tie hieroglifi)
2) anketa a počítadlo na web nepatria
3) hľadanie na internete je tiež nepotrbné
4) menu je desnéé
5) na stránke s PHP scriptami som nenašiel žiaden php scrit :(
6) dizajn je niečo desné
7) chýba obsah :(
8) nemeniace title
9) farebný scrol sa nepouživa
10) rámy sa na stránkach nepoužívajú
11) tabulky sa na tvorbu webu nepoužívajú :(
12) štýly daj do súboru *.css
13) nevalidne :(
14) odporúčam si pozhánať nejakú free šablónu
15) slabý kontrast (farba písma a pozadie)
16) ...

Matty
:D
Matty
Profil
Ouque
Koukni se na ty stránky, máš tam vzkaz ohledně bezpečnosti :-)
edit: pro ostatní - už nic.
YoSarin
Profil
1) vzhled tedy dost podivný a nesladěný
2) rámy nejsou pro takhle jednoduchý web vůbec nutné (a pokud nejsou nutné, tak jsou zbytečné). I když je to "jen" iframe
3) Proč jsou v sekci PHP skripty jen samé javascripty (a jedno html/CSS) je mi záhadou. Navíc jde povětšinou o věci zbytečné (aktuální čas, kalendář, kalkulačka, hudba, ... ) nebo přímo podivné (zadání PIN, blokace pravého tlačítka myši) - kódy dobré jako studijní materiál, případně jako úloha do školy (předvedení že "s tím umím"), na stránky opravdu zbytečné.

Pokud je to nějaká práce do školy (což je teď uprostřed léta dost zvláštní), nebo prezentace typu "hele co všechno umím" (pak ale chybí aktivní ukázky předvedených kódů), tak to má smysl - ale ta informace by tam měla být někde uvedená.

Jo - zarovnávání kódu na střed spolu s absencí odsazování a nějaké štábní kultury působí poměrně nepřehledně... :-(
YoSarin
Profil
Matty
Pěkně, tohle mě ani nenapadlo zkusit... :)
grimword
Profil
no toto je proste hrozne, ja by jsem to smazal, udelal novy web, ten zase smazal a udelala jeste jeden, potom se tady stav pro nejake rady, ale web na takoveto urovni nema cenu ani hodnotit, je to opravdu hruza (navic ani nechapu, co by jsem mel na tom webu hledat uzitecneho pro me)
Ouque
Profil *
Ou bylo to faktdobre uz sem myslel ze to neudelate mam hodne prace tak sem nemohl nic napsat
suky
Profil
Ouque
Power by Ouque © 2007-2008
To bych chtel videt, jak ty stranky pohanis. =)
Ouque
Profil *
jakjako"pohanim"
Zw€i$t€in
Profil *
Nauč se anglicky. Takhle to vyznívá, jako kdyby si je provozoval na vlastním serveru a ten krmil elektrikou i netem, psals ty stránky a průběžně ho aktualizoval. Server určitě nemáš, je to freehosting... Celý si ty stránky určitě nepsal, spíš si stáh děsnou freešablonua předělal tak, aby to vypadalo na tebe (jen tě chci upozornit, že přepsání Copyrightu je trestné). Já mám sice taky šablonu, ale zaplatil jsem si za ní poctivých 54 000 a mám ji se všemy právy. Buď sežeň lepší šablonu (koukni se sem, jestli se ti líbí, pošlu ti jí), nebo se na ten web vykašli, stejně je k ničemu...
YoSarin
Profil
Zw€i$t€in
To je ta šablona za 54 000?

A chtěl bych požádat (pravděpodobně nebudu sám) o čitelný nick, tohle se fakt nedá...
kletely
Profil
Zw€i$t€in
spíš si stáh děsnou freešablonua předělal tak, aby to vypadalo na tebe
To by som nepovedal skvôr okopčil to menú s nejakého webu a to logo našiel na googli.
repetep
Profil
celkovo sa mi to moc nepaci, kod tiez nic, a to niesu PHP skripty ale Javaskripy
Kentaur
Profil
Menu je pravůvodně z CSSPlay.
ipek
Profil
Zw€i$t€in
No kurnik ten tvůj tabulkový design sem měl za sebou už po měsíci bušení kódů do klávesnice (chtěl bych být v takové firmě co si za tohle naúčtuje 54 000 a projde to).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0