Autor Zpráva
Slavo
Profil *
dobry den, v poslednej kritike ste vacsinou kritizovali pár vecí co sa tyka grafiky stranky (co som samozrejme rád) ale aj niekolko drobnosti s CSS a kodom ak si dobre pamatam.
Skusil som trochu ,,prerobit,, tu grafiku:

1) z pozadia som odstranil obrazok ,,bieleho papiera,, cim som trochu zvacsil obsahovu cast (videl som niekde ze ste pisali ze to vyzera preplacane)
2)prerobil som 3hlavne ikonky (web, grafika, ostatne), pisali ste ze to je skopirovane od adobe tak som to kompletne prerobil; zmenil som aj farby pozadia v tychto ikonach (zladil som ich s obsahom stranky - modra, biela, tmavoseda)
3)odstranil som z paticky SDkartu
4)pridal som do zlteho post-it ICQ cislo (cital som ze to vyzeralo byt prazdne)
5)posunul som text v menu trochu nizsie, niekto pisal ze to vyzera divne

Takze ocakavam dalsiu kritiku a prosim vas kritizujte aj semantiku, pristupnost, kod atd. dakujem za vas cas aj kritiku ;)
Slavo
Profil *
Tu je adresa portfolia
ipek
Profil
Vždyť v rozlišení 1024x768 mám odkazy asi 4 cm od panelu start ... vím že je "in" kupovat 24" monitory s full HD rozlišením 19neco x neco, ale v normální firmě která se zrovna nesoustředí na grafiku (a ty si asi grafické práce udělají samy) je 1024x768 standardizované rozlišení ... jinak mojemu oku je ten design příjemný (takže jen to obrovské logo).
pantondavo
Profil
Slavo
Opravdu velmi malý redesign.
3 hlavní ikonky se mi více líbily předtím. Teď je to hodně nepovedený, zvlášť to písmo.
Nezlob se na mě, ale tyhle stránky hned tak vydělávat nebudou…

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0