Autor Zpráva
Falcon
Profil
Na začiatok upozorňujem že ak chcete napisať jedno slovo ani nepíšte..rad by som bol kebý vaša odpoveď vyzerala nejak takto:

2/10 ( ohodnotenie)
1. pismo v päte väčšie
2. ....


Je to gr. návrh môjho buduceho portfolia...vsetko vybrushovane ziadne cudzie obrazky ( iba v obsahu na ukážu)

Gr. návrh je TU
Teraz to má rozlíšenie 800x600 ale bude to mať 1024x768 ( obloha a tak)
srigi
Profil
Planujes vsetky texty mat kapitalizovane? Citatelnost je IMHO mala, pouzi normalny text, trocha zvacsi rozostup riadkov. Obrazku v texte pridaj nejaky border. Inak je to pekne, rozumne navrhnute (ziadne vertikalne gradienty), len sa obavam, ze na sirsom displeji sa oblacky nebudu mat ako roztiahnut.
Falcon
Profil
srigi
písmo idem hneď zmeniť aj tie riadky a border pridam :-)...to je iba velkost obrazka..mam pripravene pozadie..mal som to v 1024x768 a uložene pozadie ale nechtiac som dal na 800x600 všetko je rovnaké ten tie oblačiky su menšie..a diky :-)
Falcon
Profil
Odkaz
srigi
Profil
Vies ale ido o to, ze teraz je uz kopec ludi s WIDE monitormi. Takze aj ked pripravis stranku v 1024, tak ci tak ti vznikne tato nepekna vec (rozlisenie 1280, centrovane). Cize aj hore (vrch stranky), treba urobit prechod do konecnej backgroundovej farby.
Falcon
Profil
to sa spravi dik...
curdto
Profil
To si tady taky můžu klást takovéto podmínky? Chci ohodnotit www.osklivy-web.webzdarma.cz ale chci slyšet jen samou dobrrou kritiku a hodnocení 10/10
Falcon
Profil
curdto
1. môžeš
2. nevytváraj OT
pantondavo
Profil
Falcon
Nebudu rozepisovat veškeré podrobnosti, napadá mě jen, že jako portfolio grafika je to slabé. Hodnocení maximálně 2/10.
Falcon
Profil
dik a prosim raďte chcem zajtra začať kodovať aby som odstránil chyby...
Railbot
Profil
Falcon
Já chci zítra stavět barák, tak prosim běž míchat maltu a navozit cihly.
Falcon
Profil
Railbot
Si trápny...Prosim tu o pomoc a myslim že toto fórum je nato robene a nie preto aby si tu robili zo seba navzajom blaznov...na nete som našiel kvalitnejšie forum ako toto ( vlastne ani nie kvalitnejšie ale s kvalitnejšími uživateľmi) tak zamykam a idem ta..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0