Autor Zpráva
mucko
Zdravim chcel by som si dat zkritizovat tieto stranky: http://love4poe.hostujem.sk je to pre poeziu :-)
Falcon
nečeitateľný kontakt
Ghosting
Ta stránka rve oči, ta červená je moc agresivní.
Když kliknuna tuto stránku, objeví se všelijaké nápisy.
Odkazy na této straně nejsou ostylované, čitelnost takřka nulová.
Admin v menu nikoho zajímat nebude.

Záznamov: 1-5 z celkom 63 Začiatok | Naspäť | Nasledujúce | Koniec
Položka Naspäť nefunguje.

Já nevím na té stránce bych nezůstal ani minutu, grafika je škaredá, odpuzující, kód je slušnější, validitu jsem nezkoušel.
<ot>Říkal jsem si že dělám strašný stránky, ale zas tak špatně na tom nejsem.</ot>
VENCA
Profil *
strasne velky pisma, barva, menu, no proste nic moc sry
embee
- ikonky v menu se mi moc nelibi, samotne textove, nez se mi nacetly ikonky, bylo lepsi
- vobla zakladnich barev mi pripada malo kontrastni - pokousis se to zachranit barvou pisma textu a obdelnikem kolem toho textu, ale to cele zabiji negativni prostory a pusobi to jako pest na oko.
- Kompozice je bez napadu a hlavne formatovani textu basni ma byt podle me jine, nez jen jeden odstavec - rekl bych, ze kazdy vers ma byt na samostatnem radku.
Loraine
Grafika se mi zdá dost rozházená bez celku.
Pokud jde o stránku s poezií rozhodně bych nevolila tak trhající červenou, je to spíš pro nějakou erotickou tematiku.
Stránka by naopak mělá působit něžně ne tak stísněně a technicky.
Fialový text je naprostá katastrofa a jeho uspořádání a menu též.
Lexter
mucko
V jistém ohledu mi připomínáš jednu holku. Nepoučitelný. Weby stále vykazují ty samé chyby. Chudá grafika. Velmi dominantní barva. Příliš velké písmo, velká hlavička, chybí paddingy atd...
Medvídek
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/www/hostujem.sk/subdomains/love4poe/admin.php:2) in /home/www/hostujem.sk/subdomains/love4poe/admin.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/www/hostujem.sk/subdomains/love4poe/admin.php:2) in /home/www/hostujem.sk/subdomains/love4poe/admin.php on line 2
jos
Profil *
...basne, to je vacsinou jemnost...poezia by sa mala odrazat aj v grafike...navrhujem prerobit cele a komplet...
mucko
Ok, tak to cele prerobim, dik za kritiku :)
Zweistein
Kdybych nevěděl, co to je za stránku, hádal bych erotické stránky. A i kdyby na nich všechny fotky, videa nebo filmy byly zadarmo a nikde žádná reklama ani pop-up, rychle bych z ní vypad. Proč? Pro mě tý stránce chybí jakýkoliv základní uspořádání. Hledám menu vlevo vedle obsahu, sakra, ono tu není! Aha, je v pravým horním rohu, kam se dává email (nebo jakejkoliv jinej kontakt) na webmastera nebo vyhledávací pole. Stránka je až moc jednolitá - nevím, kde končí hlavička, kde začíná obsah.
A jde se na menu: Vidím první položku - Admin. Že by profil autora? Klik - ejhle, co to je za nečitelnou kaši nad hlavičkou? Mno nic, jde se dál. Nějaký přihlašovací formulář - aha, odsud se web spravuje... Strč si to někam! Vypadá to amatérsky - jako kdybys byl v hotelu, kde vidíš přímo do prádelny nebo do skladu, nebyly tam ani dveře... Mno nic, chci jít dál. Ejhle, nebyly v menu 4 odkazy? Kašlu na to, jdu na další stránku. Galerie? Co ta tady dělá? Já myslel, že jsem na básničkovém webu, ne na Rajče.net! Jdu pryč, další stránka. Hurá konečně básničky! Ale co to... Ta bílá srajda na začátku bude asi navigace (která se dává na konec), ale co ta fialová smaženice pod tím? No fuj..! (Za takových 10, 20 minut) Aha!!! To jsou básničky! Super! Ale co třeba odřádkování (co řádek, to rým)? BLEEEEEE... Tohle luštit nebudu! Takže jdu na poslední odkaz - Online. Zatímco se mi načítá stránka, přemýšlím, co by na té stránce mohlo být. Nic mě nenapadá, ale stránka se už načetla. Asi 5 minut luštím, co to vlastně je. Jdu se inspirovat do zdrojáku. Konečně, podle tagu title jsem zjistil, že to nejspíš bude diskuse. Diskuse, která je vycentrovaná, tudíž se v ní vůbec nevyznám, a formulář, který je ještě horší.

Pár rad:
1) Zvol jinou šablonu
2) Menu dej doleva pod hlavičku a všechno stávající z něj vymaž (možná tam nech diskusi)
3) Básně roztřiď, kategorie dej jako položky v menu
4) Přidej do menu odkaz na stránku Přidat báseň - formulář, který se odešle na tvůj mail
5) Neuškodilo by vyhledávání
6) Odřádkuj básně, změn tu příšernou fialkovou
7) Navigaci dej na konec, místo slov dej symboly (|<, <, >, >|)
8) Diskuse je dobrý nápad, ale proč je vycentrovaná? Tím je strašně nepřehledná, zarovnej ji doleva! Odkaz v menu přejmenuj.

To je asi všechno. Udělej tohle a pak se teprve zeptej tady na diskusi.
mucko
http://love4poe.hostujem.sk/navrh3.png moze byt?
embee
to pismo je necitelne.... temne cervena na cernem pozadi - to je libovka.
Falcon
tak ty si sa stym pohral :-( ..skus sa viac pohrat - nové fonty, a hlavne nekradni fotky ...za 20 min ridnu stranku spravi iba brofik ktorý ma 60 ročnú prax
mucko
Falcon
nekradnem fotky tu fotku som sam fotil!!!!!!! tak neklam
Lexter
Mám docela na pohodu rozlišení, ale jak mi stránka začíná až v dolní třetině je zle.
Zweistein
Ta hlavička - co třeba nějak takhle?
http://img.707.cz/Love4POE.jpg
PS: Dělal jsem to v Malování... :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: