Autor Zpráva
Perry
Profil
Dnes byl spuštěný nový projekt s názvem CDH.cz (Česká Databáze Her). Web najdete na adrese http://www.cdh.cz. Databáze obsahuje téměř 15,000 titulů pro PC, PS a XBOX. Uživatelé můžou hry hodnotit, psát komentáře, recenze a další.

Co si o tomto projektu myslíte a jak se Vám líbí ?
Mistr
Profil
Perry
Možná hloupý dotaz, ale čím se liší http://www.cdh.cz/katalog/index.php?kategorie=rpg&platformaKatalog=vse a http://www.cdh.cz/katalog/index.php?kategorie=RPG&platformaKatalog=vse - tedy varianta rpg a RPG?
Lexter
Profil
Databáze opravdu unikátní. Kamkoli jsem klikl byl jen název hry a nic víc. Navíc nějaké podstránky ani hotové nejsou. Grafika se mi na herní server nehodí.
Perry
Profil
Mistr: Chybka se vloudila... :) Už je to odstraněné

Lexter: lepší název, než nic. Když tam nebude ani ten název, tak to těžko můžeš hodnotit. A naopak já, jako uživatel, když budu chtít znát hodnocení, tak mi ty vedlejší informace nebudou tolik chybět. Jinak samozřejmě souhlasím, na DB se pořád pracuje, doplňuje se.
grimword
Profil
spis jako jizdni rady CD(ceskych drah) - ta grafika se k tomu fakt moc nehodi
Lexter
Profil
Perry
Lepší nic, než název. Já, uživatel, celej natěšenej, kliknu a prd. Nebo si myslíš, že bude uživatel hodnotit, psát recenze, komentáře jen pro tvé krásné oči? :) Nebo pro ten poutavý název pod kterým se neskrývá ani fň? Kvalitní databázi nelze vytvořit tím, že napráskáte do db pár jmen a budete čekat až se vám nahrnou horečnatí návštěvníci, které zaujme prázdný server a ještě horečnatěji ho začnou plnit.
VENCA
Profil *
k cesky databazi her bych rozhodne udelal nejaky sexy herni design a ne takový nudný, nevyrazny skoda
Zweistein
Profil
Grafiku nejlíp vystih grimword - mě to taky přijde spíš jako iDos... :-)
Perry
Profil
Zweistein:

jako iDos... tak to neni špatný, ten je docela dost navštěvovaný :)
Mistr
Profil
Perry
jako iDos... tak to neni špatný, ten je docela dost navštěvovaný :)
Jo Česká pošta... To není vůbec špatné, přes tu dost lidí posílá své pohledy a dopisy.

A k webu ještě jedna poznámka: U hodnocení máš na výběr z šesti možností:
-
*
**
***
****
*****

Častý uživatel poměrně snadno odhadne, kolik hvězdiček znamená "super hra" a co odpovídá variantě "úplný propadák". Ale co to tam připsat (minimálně pro méně zběhlé uživatele internetu)?
Perry
Profil
Mistr: No já nevim... ale kdo by si myslel, že 1* = nejlepší hodnocení ? :S
pEeLL
Profil
Perry
nedavno jsem byl na jednom vebu chtel jsem ohodnotit clanek a prave kvuli tomu ze nikde nebylo napsane co je nejlepsi a co nejhorsi jsem se na to vykaslal.
No já nevim... ale kdo by si myslel, že 1* = nejlepší hodnocení ?
by ses divil ale dost vebu ma napsane u hodnoceni "jako ve skole"
Mistr
Profil
Perry
kdo by si myslel, že 1* = nejlepší hodnocení
Ve škole se všichni snaží o jedničku...
Perry
Profil
Ok.. :) přesvědčili jste mě :) Někam to tam doplním
Petroso
Profil *
Trochu bych zapracoval na sekci "O webu" - myslím, že napsat jméno a kontakt není takový problém.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0