Autor Zpráva
vydrus
Profil
Prosím o kritiku: http://sherlock-holmes.ic.cz/ .

Anotace u příběhů ještě nejsou hotovy, až na jednu.

Díky.
Falcon
Profil
Grafika nič moc ale kod sa da .
Loraine
Profil
Pro oko příjemné barvy i prostředí, i když tuctové, ale vyhrála bych si rozhodně víc s hlavičkou.Zrovna k Sherlocku Holmesovi je tolik pěkných témat a obrázků, které by se dali použít ;)
vydrus
Profil
Loraine
K té hlavičce: jak myslíš, že by se to mělo vylepšit? napadlo mě tam dát třeba lupu nebo něco takového, ale nechci, aby to bylo přeplácaný. :)
joe
Profil
Moc sis s tím nevyhrál :-)
http://astrogalerie.ic.cz/

Chápu, že změnit barvu je snažší cesta, ale přece, nezasloužil by si každý web odlišný design?
vydrus
Profil
joe
Jasně, ale tahle šablona je podle mě dobrá, a nejsem grafik, abych si vytvořil nějkou svoji a na netu jsou všechny hnusný, nebo se sem nehodí :)


Zkusil jsem to s tou lupo v headeru. Jak to vypadá?
joe
Profil
vydrus
No vidíš a já mám to štěstí, že ovládám grafiku, kódování i programování :-)

Když ž tuhle lupu, aspoň bych ji zbarvil do stejného odstínu, zmenšil, převrátil a dal před jméno Sherlocka... ;-)
suky
Profil
joe
No vidíš a já mám to štěstí, že ovládám grafiku, kódování i programování :-)
:D

vydrus
Jak to vypadá?
Vymazal bych to bile pozadi ve tvary obdelniku. Reklamy jsou taky desny, stoji ti to za to? Jinak se mi to libi.
vydrus
Profil
Huh, teď na to koukam, a vypadá to jako vařečka :D Dam tam fajfku...

Vymazal bych to bile pozadi ve tvary obdelniku. Reklamy jsou taky desny, stoji ti to za to? Jinak se mi to libi.
Co přesně máš na mysli?
suky
Profil
vydrus
Co přesně máš na mysli?
1) Ze bych vymazal to biole pozadi u te lupy.
2) Jestli jsou ty reklamy nutne, kdyz jsi na freehostingu...
vydrus
Profil
1) Něco s tím udělám.....
2) No, nutné samozřejmě nejsou, ale rád bych to s tím AdSense vyzkoušel....
grimword
Profil
z toho ze ti nekdo rika neco o jednoduche grafice nebo o male napaditosti si nic nedelej, tvuj web je ciste informativni takze tento vzhled naprsto dostacuje, nejsou tam zadne graficke kyce - ok, jinak obsah vypada celkem profesionalne - jen tak dal, zatim to cele vypada dobre ;)
SwimX
Profil
Snad eště maličkost. English verze stránek je zajímavá, ale když sem se chtěl vrátil na českou tak sem všude hledal vlaječku nebo napis Česky a ono nic. Až po náké době sem si všiml nápisu od Googlu "prohlédněte si ji v původním znění"
Zauvažoval bych o přidání nápisu "Česky"
Zweistein
Profil
SwimX
To už nejde... Překlad od Googlu funguje tak, že vezme původní stránku a překope ji do angličtiny (nebo do jakýhokoliv jinýho jazyka). Jak bys tam teda pěchoval odkaz na češtinu?

EDIT: Možná by to šlo, ale ten algoritmus by byl složitější než kdyby to do angličtiny překopal ručně... :-)
suky
Profil
vydrus
Zfimlované příběhy
Zfilmované příběhy
vydrus
Profil
suky
Jo, díky moc :) hloupej překlep :D
SwimX
Profil
Zweistein
To sem netušil..

vydrus
<p><h1> má to cenu? z hlediska HTML v tagu <p> nesmí být nadpis. Tudíž si prohlížeč před <h1> domyslí nejprve konec tagu <p>
takže výsledek:
<p></p><h1>...
SwimX
Profil
stejně tak:
<p><div>

</h1><br><div>
tag <br> slouží k zalomení řádku ne odřádkování. Mělo by to být přes css margin
vydrus
Profil
SwimX
Máš recht. Odendám to. Ani nevím, jak se to tam objevilo... možná proto, že mi Seo-servis nakecal, že tam mam málo odstavců :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0