Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Hodnocení ukončeno, díky za kritiku. :)
king26
Profil
pokus cislo #3 se mi zamlouva nejvic
Ghosting
Profil
To jsou stare navrhy, novy design ke zhodnoceni je na aktualni adrese.
xxyy
Profil *
No nejvíc se mi líbí ten původní návrh (od grafika).. ale je to jen můj názor :)
grimword
Profil
ten od grafika je nejlepsi
SwimX
Profil
Mě osobně se to líbí oboje (jak od grafika tak to tvoje) Nejsou v tom zásadní rozdíly. Snad jenom grafik měl to oko víc barevné, veselejší. U tebe se mi velmi líbí favicon. Ale eště by chtělo při vypnutých obrázkách pořešit, aby nezmizela celá hlavička, která by měla být klikací.

A to "kůl" pozadí mi zas tak moc nevadí, ale teď zrovna mám dost pomalej net, a když sem najel nad menu, tak se mi stahoval další obrázek, chtělo by to aby se načetl hned při načítání stránky.
Loraine
Profil
Souhlasím, od grafika to působí lépe, rozhodně nadpis je vhodnější než co jsi upravoval sám i barvičky jsou lepší a s navigací v pravo je stránka více sjednocená, než z tvého návrhu.Tvoje pojetí špatné není, ale grafik veděl co dělal ;)
Zweistein
Profil
Nech si ten návrh od grafika, jen změn tu hroznou růžovou... Třeba na nějakou tmavě modrou
Izzi
Profil
chcelo by to vylepsit hlavicku webu, nejak graficky oddelit samotnu hlavicku od fora a vyhladavania
Ghosting
Profil
No mě aktuální "design" líbí více než od grafika,
Ghosting
Profil
chcelo by to vylepsit hlavicku webu, nejak graficky oddelit samotnu hlavicku od fora a vyhladavania
Beru na vědomí.

Nech si ten návrh od grafika, jen změn tu hroznou růžovou... Třeba na nějakou tmavě modrou
Víš já mám pak špatný spaní :D, když si něco něudělám sám tak to není ono, to je ten problém.
Ghosting
Profil
Takže díky za zhodnocení - lock.
Zweistein
Profil
Víš já mám pak špatný spaní :D, když si něco něudělám sám tak to není ono, to je ten problém.
To jsme dva... :-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0