Autor Zpráva
Jobík
Profil
Zdravím, po několika neuspěších s předchozími návrhy zde a zde Jsem vytvořil další. Dal jsem si záležet a držel sem se vašich rad ( moc jich nebylo ). Řídím se heslem "V jednoduchosti je síla" a proto se jedná jen o jednoduchý web, který ale nepostrádá ( alespoň doufám ) mic co by kvalitní web měl mít.
Klientovy se návrh líbil a je sním spokojený.
Zde je návrh

Byl bych rád kdybyste napsaly taky proč se vám nelíbí ( pokud se tak stane ) a vyhlise příspěvkům typu: Znova, kničenu, děs - použít je můžete, ale byl bych rád kdyby zanimi následovala rada jak to zlepšit.

Předem moc děkuji
vydrus
Profil
Jobík
Líbilo by se mi, kdyby tam byla ukázka i náhledů fotek.


Nelíbí se mi modré písmo pod červeným. Dej tam třeba oranžové, ale ne modré!
Jobík
Profil
Nelíbí se mi modré písmo pod červeným.

Máš namysli u loga??
rommy
Profil *
já tam tedy nic grafického k posouzení nevidím
Ghosting
Profil
Já se zeptám máš z toho návrhu dobrý pocit, nebo si myslíš že bys to zvládl lépe?
Mě se to nelíbí celkově, pro inspiraci koukni třeba na stránky www.prynych.com ,je to fotograf z naší školy.
vydrus
Profil
Jobík
Máš namysli u loga??
I u menu. Pálí to do očí.
WanTo
Profil
Teda upřímě řečeno, chudák klient. S tím, že v jednoduchosti je síla naprosto souhlasím, ale tenhle návrh není jednoduchý, ale jednoduše strohý. Abych se vyjádřil věcně - těch několik skřížených čar a písmo s barevným přechodem postrádá jakoukoliv kompoziční logiku, grafické prvky tam jsou naházené skoro bez rozmyslu a nemají k sobě téměř žádný vztah. Promiň, ale celkově to nepůsobí jako návrh kvalitního webu.
Jobík
Profil
rommy
Tak tomu tedy budeme říkat jen návrh a ne grafický

vydrus

Něco takového?

Edit : myslel sem jen u loga
WanTo
Profil
Tak tomu tedy budeme říkat jen návrh a ne grafický
Ne, Jobíku, takhle to nechodí. A už rozhodně ne, pokud pracuješ pro klienta.

Zkus to znova a líp. Použij víc grafických prvků a přemýšlej, až je budeš skládat dohromady. Každý by tam měl mít svoje jasné místo a u každého bys měl vědět, proč ho přidáváš. Jinak to pořád bude pět náhodně skřížených čar, které jdou nahradit jedním vkusněji vypadajícím CSS rámečkem.
Jobík
Profil
Jak koukám tak to zase není žádná sláva ale řekněte je to lepší než předešlé návrhy (viz. první příspěvek)??
vydrus
Profil
Jobík
Něco takového?
Ano :)
Ghosting
Profil
Furt je to stejný dokola. Vygoogli si Photoshop tutorialy (nebo v čem to děláš), začni od píky, kódovat se taky nenaučíš tak že si stáhneš template a poupravíš si kód.
vertigo4
Profil
Jobík
řekněte je to lepší než předešlé návrhy
To bohužel říct nemohu. Je to to samé, jen jsi do návrhu dal více textu... ;-)

Celé je to malé a přitom velké. text v patičce je neúměrně velký
Působí to dojmem, žes na tom pracoval max 10 minut. Zákazník zřejmě nemá připojení k internetu a neviděl konkurenční stránky fotografů...
Není téměř co hodnotit.
VENCA
Profil *
bez nápadu, celkově to není pěkné, ty jo... dyt je tolik stránek kde se můžeš insirovat, tutoriály atd... tk něco proboha zkus, tohle je opravdu příšerný promiň
Jobík
Profil
VENCA
Neříkáš to jen proto ýe sem tě odmítl?
Jobík
Profil
kódovat se taky nenaučíš tak že si stáhneš template a poupravíš si kód.

Kódovat umim věnuji se tomu už dva roky, ale s grafikou sem začal v červnu asi máte pravdu
VENCA
Profil *
Jobík
nn to nemá s tím nic společného, myslím že nejsem sám komu se to nelíbí ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0