« 1 2 »
Autor Zpráva
manas
Profil
Ahoj,

muzete prosim zhodnotit muj web http://www.fotostranky.org ?
Budu rad za kazdou vecnou kritiku, popripade navrhy.....a i pochvalu ;)

Diky
Tomashek
Profil
wordpress
manas
Profil
wordpress

No jasne, wordpress, ale nejake pripominky, kritika?
barrytrotter
Profil
V menu sa mi nepáči title.Načo majú ľudia vedieť na akej url to je ?
vydrus
Profil
manas
1.) Hlavička se mi dost líbí, jen bych upravil menu do podobné tmavší barvy.
2.) Proč je patička tak velká a modrá?
3.) Nelíbí se mi, jak zmenšuješ v HTML obrázky, které jsou ve skutečnosti velké, a načítá se to dle.
4.) Když najedu myší nad "Rubriky", otevře se mi taková bublina, která mi prodlužuje stránku a seká se mi prohlížeč.
5.) Anketu bych nechal zmizet a objevit rychleji.

Shrnutí: Líbí se mi to. Určitě bych se sem někdy vrátil. Obsah, jak se zdá, je celkem dobrý a design je příjemný na oko. Fandím ti ;-)
manas
Profil
vydrus: diky moc, to menu se mne prave libi takhle jak je....;)
Paticku jsem zvetsil aby se veslo vic prispevku, ktere vypisuje, ale zkusim to vratit zpet na 5.
No s tema obrazkama moc nenadelam zatim, je to pomoci pluginu do WP, ale budu predelavat plugin, takze bych to snad vyresil casem tim.
Testoval jsem to jak v IE6 tak v IE7 a i ve Firefixu a vse mne bezi jak ma. Jinak ta bublina se zobrazuje vlastne u kazdeho odkazu na webu. Cim to prohlizis?
Co myslis tou anketou?

Jinak diky za soupis, bezvadny.....
piwoda
Profil
manas

Cim to prohlizis?

to bude rozlišením
vertigo4
Profil
manas
Jedná se o mírně upravenou šablonu http://www.ndesign-studio.com/resources/wp-themes/glossyblue/
Není co hodnotit.
Railbot
Profil
Píše to tam "Dnes jsem pro svůj web fotostranky.org nastavil nový vzhled. Jedná se o šablonu GlossyBlue 1.4 od Nick La".
vertigo4
Profil
Railbot
No právě. Nechápu, co pak chce hodnotit.
manas
Profil
No a co vam vadi na sablone?

Proste mne zajima jak web hodnoti ostatni, nebavim se o tom, jestli je to sablona nebo neni.....je na tom neco spatneho?
vertigo4
Profil
manas
Jen jsem chtěl upozornit, že grafika a kód není tvoje práce (kromě hlavičky)...
manas
Profil
vertigo4: a ja jsem snad nekde rekl ze je to moje prace???? O to tu snad nejde? Ja jsem chtel jen zhodnotit jak ten web vypada, jaky nazor na nej maji navstevnici.......

Ale jestli s tim mas nejaky problem, tak prosim nereaguj v tomto vlakne....
vertigo4
Profil
manas
A já jsem snad někde řekl, že jsi řekl, že to je tvoje práce?
Jen upozorňuji další hodnotící, aby se nezdržovali grafikou a kódem...

Ale jestli s tim mas nejaky problem, tak prosim nereaguj v tomto vlakne....
Problém s tím nemám a to, ve kterém vlákně budu reagovat nech, prosím tě, na mně...
manas
Profil
No, ale zatim jsi nebyl schopen ohodnotit vubec nic, takze tve prispevky jsou zcela mimo tema......
vertigo4
Profil
manas
To, že chceš hodnotit stránku s použitou šablonou, nezmíníš se o ní a já na to ostatní upozorním není mimo téma. Krom toho porušuješ licenci šablony, jelikož jsi odstranil zpětný odkaz na jejího autora.
manas
Profil
No jo, pan hleda jen co se mu hodi, ale vecne k tematu stale nema nic....

Ale pro tvuj klid, opravil jsem paticku tak, aby vyhovovala licenci.
vertigo4
Profil
manas
vecne k tematu stale nema nic
Co mám hodnotit na cizí práci? Šablona není tvoje, CMS není tvůj a obsah (texty) snad hodnotit nechceš...

Abys ale neřekl:
Chybí ti klikací logo/hlavička.

Jinak tu tvoji trapnou ironii si strč za klobouk. Pamatuj, že hovno smrdí tím víc, čím víc ho rozmazáváš...
vydrus
Profil
manas

Prohlížím to ve FF3 na Debianu, rozlišení 1280x768
Co myslis tou anketou?
Po zahlasování zmizí a pak se znovu objeví, ale asi po 5 sec. Ale teď na to koukám, že je web nedostupnej, takže ti to nemůžu líp popsat.
manas
Profil
vertigo:
Chtel jsem po lidech ohodnotit web, jak se jim libi, vedet jestli zmena sablony nejak pomohla. To ze to je sablona nebo ne mne je celkem ukradene, neberu weby podle toho jestli maji sablonu nebo je nekdo delal cele sam, kazdy umi neco jineho, nekdo hold web dela sam, nekdo ne a dela neco jineho......

Asi by jsi si mel precist thread na zacatku: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=38 11
Ja si ho precetl a nikde jsem se nedocetl, ze pouziti sablony je spatne, ale naopak jsem se docetl jine veci a cekal jsem, ze ty budou lide hodnotit. Ty delas pravy opak.......
vertigo4
Profil
manas
vkládejte (pokud možno) odkazy na své vlastní výtvory – uvědomte si, že by se třeba autorovi stránek nemuselo líbit, že za něj dáváte jeho práci k hodnocení
Nikdo ti nevyčítá použití šablony, ale když neuvedeš o ní zmínku, neuvedeš zpětný odkaz tak co si o tom máme myslet?
manas
Profil
Vydrus:
Ja kdyz si to prohlednu na jinem PC s rozlisenim jako mas ty, tak je stranka v poradku, jen se ty "bubliny" naradkuji a je vse v pohode, tak fakt nevim :(
Jinak ta anketa uz mne je jasna, ale nic s tim neudelam, je to plugin do WP. Ale mne se nezda ze by to bylo nejak extra na dlouho to zmizeni, alespon u mne a i na dalsich PC to probehne celkem rychle.....

Ale diky moc za prispevek, zkusim se na to podivat jeste jinde na PC a treba s tim neco pujde udelat.
manas
Profil
manas
vkládejte (pokud možno) odkazy na své vlastní výtvory – uvědomte si, že by se třeba autorovi stránek nemuselo líbit, že za něj dáváte jeho práci k hodnocení
Nikdo ti nevyčítá použití šablony, ale když neuvedeš o ní zmínku, neuvedeš zpětný odkaz tak co si o tom máme myslet?

No zase jsi si vytahl jen co se ti hodi. Kde jsi sebral ze to neni muj vytvor, web jako celek? Ano pouzil jsem sablonu, ktera je volne k uziti. A tvuj argument ohledne odkazu? Precti si licencni podminky cele......


b: zkuste ve svých příspěvcích nejen hodnotit a kritizovat, zkuste i poradit – pokud tedy nějakou radu máte. Pokud sami nevíte, ale víte, kdo ví, poraďte link, každá rada se počítá
c: Zaměřte se při hodnocení hlavně na použitelnost daného webu: jestli je přehledná navigace, jestli víte, co se stane, když kliknete na nějaký odkaz, jestli je dostatečně velké písmo (a čitelné písmo), jestli autor dobře zvolil barvy atd.
vertigo4
Profil
manas
Zřejmě nejsi ochoten přiznat chybu. Nehodlám se s tebou dále zahazovat.
vydrus
Profil
manas
vertigo4
No tak hoši, snad se nebudete štípat :D
manas
Profil
Mohu vedet jakou chybu mam priznat????
Ze jsem si dovolil sem dat zadost o hodnoceni vebu? Nebo ze jsem pred mistrem sveta vertigo nesklapl podpatky??

Budu velice rad, kdyz se se mnou nebudes zahazovat, to preci nemas za potrebi, pravdepodobne budes nejaky mistr sveta, kteremu nesaham po kotniky....
vertigo4
Profil
manas
kteremu nesaham po kotniky....
To tedy nesaháš. Čau zase někdy u plodné diskuse.
tiso
Profil
manas - je rozdiel medzi vytvoriť stránku a poskladať stránku z hotových prvkov (šablóna, redakčný systém). A podobné prehrešky, ako neuvedenie povinného odkazu pri šablóne, sa skrátka netolerujú - je to krádež, a čím skôr ťa na to niekto upozorní, tým skôr to prestaneš robiť.

Otázka znie: čo očakávaš od tohto hodnotenia? Pochválenie, že si nainštaloval redakčný systém a nahodil šablónu? Názvy rubrík? Články? Lebo hodnotenie šablóny sa netýka tvojej práce.
manas
Profil
manas - je rozdiel medzi vytvoriť stránku a poskladať stránku z hotových prvkov (šablóna, redakčný systém). A podobné prehrešky, ako neuvedenie povinného odkazu pri šablóne, sa skrátka netolerujú - je to krádež, a čím skôr ťa na to niekto upozorní, tým skôr to prestaneš robiť.
Otázka znie: čo očakávaš od tohto hodnotenia? Pochválenie, že si nainštaloval redakčný systém a nahodil šablónu? Názvy rubrík? Články? Lebo hodnotenie šablóny sa netýka tvojej práce.

Ty povazujes to ze clovek pouzije redakcni system a sablony za PROHRESEK??? Vysvetli mne prosim co je na tom tak spatneho?

A co ocekavam od hodnoceni? Treba to jak je web citelny, jestli je menu v poradku, barevne to ladi, jak se to lidem ovlada a podobne? Je na tom neco spatneho, ze clovek chce vedet co rikaji ostatni na web? A co na tom ze to je sablona? To neni nic spatneho, hold jsou lide co si to dokazi napsat sami a lide co ne, protoze delaji jine veci.....
manas
Profil
Ale ted lituji toho ze jsem sem neco vubec vkladal, protoze koukam, ze zde je vetsina chytrych odborniku na psani webu, ale konstuktivni pripominky nemaji.....

Jelikoz nejde editovat prvni prispevek, PROSIM OSTATNI, NEHODNOTTE tento web, protoze mistnim odbornikum nevoni ze je to sablona a ze to bezi na redakcnim systemu a to se zde pravdepodobne nenosi......
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0