Autor Zpráva
Folkow
Ahoj všichni,
prosím hodnoťte a objektivně bez servítek kritizujte.

www.mafia2-game.cz

Děkuji
srigi
Kcelo by to popracovat na optimalizacii obrazkov, indexova stranka ma cca 550kB, s 56k modemom sa nacitanie dostane az na 90s!

Okrem toho, by som odporucil, nepouzivat ciernociernu farbu na celu stranku, ale iba na background. Wrapper stranky by mohol byt svetlejsi. Inak je to velmi pekne, ale najvrchnejsie menu nema HOVER efekt co je uzivatelsky neprijemne.
vydrus
Je tam moc červené....
Taps
Folkow
1. chybí klikací logo
2. chybí hover efekt u horního menu
3. stále stejný title
4. u http://www.mafia2-game.cz/kategorie-screenshoty bych změnil velikost původní obrázků, které se otevírají pomocí lightboxu, při otevření se mi zobrazily posuvníky v prohlížeči což není zrovna šikovné
5. nefunguje vyhledávání
6. u titulků článků viz - http://www.mafia2-game.cz/kategorie-novinky-14-vyznejtesevevyvojisluka semberkou by bylo vhodné nějak způsobem např - rozdělit slova
7. jsem zkoušel tvoji diskusi, a zkus ji lépe ošetřit podařilo se mi vložit <script></script> což není moc dobré pro nějaké utoky zvenčí
WanTo
Na první pohled fakt v pohodě, jen se mi nechce věřit, že 2K Czech vydává takové otřesné concept arty... :)
Folkow
Prozatím všem děkuji za komenty, za další budu jedině rád...

pro Taps:

6. měl jsem problémy s rewrite, ještě to zkusím zprovoznit
7. nyní by to mělo být ošetřeno
ipek
No stránky se mi docela líbí :-) jen něco:

1, Udělej klikací hlavičku (celý obrázek nebo aspoň toho chlápka a nápis).
2, Fest tmavé.
3, Horizontální menu pod obrázkem je neostré (aspoň na mě to působí).
repetep
Pekny, ja teraz robim web o Far Cry 2
Zweistein
srigi
Dnes ale nemá dial-up skoro nikdo, max. 2%... Ale i kdyby víc, pořád je to menšina a nevyplatí se pro ni optimalizovat...

vydrus
Tohle je pro tebe moc červené? :-D Tak to si ještě neviděl některé weby...
srigi
Zweistein
Mno ked si tahas napr. nieco z torrentu alebo rapidu, ver tomu ze ta takto velka stranka vytoci.
Smajda
myslím že když je to web o mafii tak že by to mělo být tmavší ne? toť můj názor jinak pěkná práce (GJ) :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0