Autor Zpráva
Marek Urban
Profil
Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat jaký je váš nároz na Reklamní systém www.tricko.net
Kráťa
Profil
Co dát místo toho
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>

<div style="height: 150px"></div>

Jinak docela hezké.
Marek Urban
Profil
Jinak docela hezké.

Myslel jsem nápad webu ?
Kráťa
Profil
Marek Urban
Chceš zhodnotit stránky, nebo si děláš reklamu?
Marek Urban
Profil
Chci je hodnotit protože jsou na ně hodně vlnoví narozy někdo hruza a tak....
AMD
Profil
... viďitelné čásťi
tak se nejdřív nauč česky a nepiš s capslockem ...
freya
Profil *
Ad <br><br><br> : A co takhle nervat do kódu prázdné divy a nastavit něčemu margin-top nebo margin-bottom třeba těch 150px?

Pokud jde o názor na reklamní systém, tak já bych do toho nešla :-) Ale nevylučuju, že se to třeba může chytit...
bzuK
Profil *
Proč na úvodní stránce mají odkazy "O tričku" jiný font než odkazy "registrace" a "tričko team"?
Na stránce "O tričku" je obrázek s pivovarnickým tričkem zobrazen pod patičkou, stránka s ceníkem je na tom podobně.
Jinak co se týče nápadu - nevím, já bych si takovou reklamu zatím nezaplatil. Myslím, že motivace nositelů triček k procházení linků je nekonkrétní a slabá. Ale když na tom systému ještě zapracuješ, může to i fungovat.
Pivní tričko s onou hláškou bych si na sebe nevzal. Nechci vyhlašovat, že jsem socka a někdo mi musí sponzorovat šatník, chci nosit originální a lákavý trička, který jen tak někdo nemá! (a možná s menším logem tričko.net - neboj, koho ten nápad zaujme, všimne si i malýho loga)
Anonymní
Profil *
dobře předělám to na pozice....
Anonymní
Profil *
už jsou ty BR-ka pryč !
Anonymní
Profil *
nápad zajímavej, ale

z http://www.tricko.net/cenik.php :
MINI (299Kč)
Tento tarif vám zajistí odkaz na hyperlinkovém tričku na jedno období. Váš odkaz bude umístěn v nižší části trička, ale i přesto dobře viďitelné čásťi.Vhodné pro webmastery,a menší firemní prezentace.(limit: 200)

viditelné s háčkem nad D a části s háčkem nad T - chtělo by to trochu jazykové korektury...
Yuhů
Profil
Mně nějak uniká obchodní model. Opravdu zaplatí ti, kdo budou chtít mít své url mezi spoustou jiných, tolik peněz, aby zaplatili bezplatná trička? Podle mě ne.

To už si spíše myslím, že by se hodila služba jiná -- rozesílání triček s objednanou adresou. Jak by to fungovalo:

Dejme tomu, že mám web jakpsatweb.cz a chci ho propagovat. Objednám si službu, která bude fungovat takto:

* umístím si na svoje stránky odkaz "získejte tričko Jak psát web".
* odkaz povede na nějakou stránku s formulářem, ta už bude součástí toho systému.
* na ní zájemce vyplní svou adresu
* přijde mu poštou tričko
* já to jako provozovatel webu celé zaplatím.

Jaký je vtip? Že se nemusím vůbec o nic starat a zájemce získal tričko s mou adresou.
Anonymní
Profil *
Je to tvrzení proti tvrzení, je to sice fajn veklká reklama , ale kdyz máte co nabídnout a to máte váš odkaz se v takové většině určitě nestratí a navím třeba 300,- za odkaz na 2000,- tričkách není taková pálka nebo ano ?
Chmmm
Profil *
Otázkou zůstává, jestli je to z marketingového hlediska efektivní reklama. Tričko se nosí venku i uvnitř, ale 95% všech situací bude offline (v buse, vlaku, tramvaji, na ulici). Mezi tolika odkazy se bude málokdo orientovat, většina pohled spláchne bez analýzy jako nějaký běžný vzor. Málokdo bude luštit někomu na hrbu nějaké odkazy. A když už si jej přečte, v 9/10 si jej uloží do krátkodobé paměti. Přijde další stimul a on už nebude o ničem vědět.

Větší peníze spíš může taková organizace trhnout na prodeji nebo sdílení údajů z databáze. Zaslání triček se jistě nepodmíní jen zadáním adresy, ale i dalších údajů.

Dostáváme se do doby, kdy se vyplatí na netu mlžit, protože právě ti, co mluví vždycky všude pravdu na to doplácejí. Nic ve zlém.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0