Autor Zpráva
Icedog
Profil
Ahoj, prosím o zhodnocení Odkaz
Jde o osobní stránku fotografa a je to můj první výtvor, tak buďte prosím shovívaví.
Budu rád i za nápady na zlepšení
Děkuji
Lexter
Profil
Ty miniaturní náhledy v galeriích mají 300KB. Vytvoř si samostatné změnšeniny, nezmenšuj originály až v kódu. A i ty originály zkomprimuj. Tak pod 100 by to určitě šlo a bude to vypadat stejně.
blackjoker
Profil
Icedog
Já osobně bych to zjednotil tim že tu bílou plochu bych udělal černou jen s bílím okrajem a pak vní obrázky s bílím okrajem. Jinak bych ještě kouknul po jinym písmu třeba Grand Stylus http://www.1001fonts.com/font_details.html?font_id=1902
Icedog
Profil
Blackjoker
Jiný styl písma jsem chtěl dát, ale pak jsem si uvědomil, že ho musí mít i návštěvník, aby se mu zobrazil, a to nevím jak obejít. omlouvám se, sem začátečník, kdybys mi poradil jak na to budu rád :)
Icedog
Profil
Lexter
Takže si mám předem zmenšit každou fotografii, jako to dělám v kódu na tu velikost a pak už nemusím zadávat výšku a šířku? nebo i tak jí tam pak mám nechat?
blackjoker
Profil
Icedog
já myslel změnit písmo v tom menu. Tam stejně používáš obrázky. Pak ještě ten nápsi noviky je nějak moc velký a posouvá hlavní obsah hodně dolů a návštěvník musí hned stej dolu než se zorientuje.
btw. u těch obrázků nech šířku a výšku pak prohlížeč ví jak velký obrázek bude nahrávat a může si připravit místo předtím než ho načte
blackjoker
Profil
btw: vlastní písmo se dělá takhle http://www.jakpsatweb.cz/css/css-eot-weft-font.html ale nepovažuju to za moc nutný.
Nox
Profil
blackjoker
To funguje jen v IE a ještě pofidérně, takže v podstatě nefunguje - vlastní písmo se dělá obrázkem, ať už předem připraveným nebo přes GD knihovnu nebo přes flash
blackjoker
Profil
Nox
dík za rozšíření obrzorů. Já to vlastně nikdy nepoužil jen jsem si pamatoval, že něco takovýho exituje a je docela škoda, že to nefunguje.
Jake Buchar
Profil
v uvodu bych ty fotky dal trochu dal od toho okraje nebo to udelat tak ja rika blackjoker.
Icedog
Profil
Jake Buchar
Ok vyzkoušim to jak to bude vypadat

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0