Autor Zpráva
Iveta
Profil *
Prosím o kritiku návrhu nových stránek

Předem díky
Raptor
Profil
A mě se to líbí, možná bych akorát zkusil udělat výraznější barvou ten titulek "S1 World Championship", jinak fakt pěkný.
Nefungují ostatní odkazy, ale protože je to návrh, tak v pohodě ...
Iveta
Profil *
Díky za kritiku.

Udělat výraznější titulek, nevím zatím jak (barevně už radši ne). Odkazy se postupně dodělávají.

Nevím, zda menu není příliš jednoduché, prosím o další názory.
Předem díky.
Rustic
Profil
Menu je dobrý - to bych nechal být.
Nejsem si jistý jestli je dobře zvolený písmo (já bych dal jiný).
Jinak je to celkem fajn
Raptor
Profil
Menu rozhodně nechat tak, jak je.

Ten titulek barevně nechej, jen si zkus pohrát s "inner bevel" a "raised emboss" hodnotami, případně s "drop shadow", "glow", "blur", ...
Iveta
Profil *
Díky za kritiku.

Rustic:
Písmo je prozatím Trebuchet (při té trochu větší velikosti písma vypadá dobře), jen jsem snížila line-height.

Raptor:
Titulek jsem se pokusila zvýraznit (přes úkos). Je to už lepší?
Raptor
Profil
Pěkné, ale nezdá se Ti, že to pak mizí kapku v tom stínu dole? Že by se to na zkoušku posunulo o 2 - 3 px nahoru, co to udělá? ;)

Jinak ty stránky jsou čím dál vymazlenější ... opravdu, závi závi ;)
Plaváček
Profil
Moc pěkná práce, líbí se mi to. Jenom si projed home page validatorem, máš tam drobnou chybku v tabulce (neukončený TH), to může dělat neplechu v exotičtějších prohlížečích. A pak se vymazli s tiskovým stylem :)
Raptor
Profil
Ještě taková malinká připomínka - font Trebuchet MS ani Geneva CE nejsou standardní fonty na linuxu, *BSD a podobných unixových systémech, které používá čím dál více lidí (já je tam sice mám oba dva a ještě hafo dalších, ale téměř v žádné instalaci opravdu standardně nejsou). Zkusil bych do CSSka před Lucidu dát například Helveticu, takže by pak zápis mohl vypadat například takhle:

font-family: 'Trebuchet MS', 'Geneva CE', 'Helvetica CE', Helvetica, lucida, sans-serif;

-------

Pozor - v CSSku máš chybu u definice rodiny písem - všechna jsou bezpatková, proto je třeba na konec definice dát sans-serif a nikoli serif ...
Gorr GrimWolf
Profil
Je to pěkný. Jenom se mi nelíbí 3d text v hlavičce a v tom dlouhém žlutém pruhu. Zkus to dát normálně. Ale třeba je to jenom můj názor. Jinak ale dobrá práce ;)
Iveta
Profil *
Díky za kritiku.

Plaváček:
Díky moc za upozornění za chybu v tabulce (a já pořád proč jde špatně nastylovat) :)
Validovat jsem chtěla až na konci, základ stránek hodně spěchal, ale je lepší dělat to i během práce (budu si to pamatovat).
Tiskový tisk bude až úplně na závěr (no ale s tím mazlením nevím, nevím ;)

Raptor:
Taky moc děkuju za upozornění v definici (linux nepoužívám), už jsem vše v css opravila, vrátila jsem se i na starší stránky :)
Titulek by šlo posunout až po zmenšení, a to by zas méně vynikl.
Mě se líbí zas tvoje stránky, čisté, příjemné linie, dobře se na ně dívá :)

Gorr GrimWolf:
3d text v hlavičce - jde o originální logo, proto je přizpůsoben i titulek v pruhu.
Raptor
Profil
Díky ;)

No ještě jsem se koukal do toho CSSka a zarazila mě tam jedna věc - používáš tam v definicích stylů jednotlivých prvků i vlastnosti bborder a bbackground (abych byl přesný, tak to máš úplně na začátku a pak u h2 a #table-left, .table-dvd). Nepřepsala ses náhodou, nebo to tak má být? Já totiž tyhle dvě vlastnosti znám pouze jako border a background, tedy s jedním b a ne se dvěmi, ale rád se nechám poučit a dozvím se nějaké nové triky ;)
Iveta
Profil *
Ne, to je moje finta fň, když zkouším odstíny barev ;)

Na konci práce to půjde samozřejmě pryč.
Raptor
Profil
Ach so ;) Já na to používám komentáře /* xyz */ abych se pak v tom neztratil, ale každý dle svého gusta ;)
Iveta
Profil *
Stránky jsou již před dokončením na nové adrese

Je více zapracováno na kódu - tisková verze, validace, odkaz na přeskočení menu, favicon.
Prosím všechny ochotné o posouzení.

U stylu.css se nemůžu zbavit 1 hacku (u menu pevná výška li v seznamu pouze pro IE), prosím zkušenější o radu.

Předem díky.
Iveta
Profil *
S tím hackem pro pevnou výšku li v seznamu pouze pro IE nemá někdo zkušenosti?

Už jsem googlovala, ale nic.

Předem všem díky.
arnawer
Profil *
opravdu dobrý nenám nic co bych ti vytknul
Plaváček
Profil
Iveta - nerozumím moc otázce, proč v tvém případě dávat LI pevnou výšku? Má to nějaký hlubší smysl?

Jo, a maličkost - při vypnutých obrázcích člověk neví, kde se nachází, protože to hlavní, nadpis webu je neviditelný (H1 - display:none?). Použij metodu image replacement. Jinak je to slušná práce.
Iveta
Profil *
Díky za kritiku.

Plaváček:
Hacku se bohužel nemůžu zbavit. Pokud nezadám pro IE v menu pevnou výšku u li, řádky seznamu se nepěkně natáhnou na výšku - ukázka Opera i Mozilla jsou bez problémů (s min-height)

Zkusila jsem použít na nadpis metodu image replacement, ale trochu jsem si naběhla. Obrázek, který mi zakryje h1 musím vyříznout z hlavičky, je to kompletní obrázek i s logem a nápisem, (když řežu obrázek připadám si Jack Rozparovač), a když je dnes ta neděle :), zkusím to v týdnu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0