« 1 2 »
Autor Zpráva
vilren
Profil
Vytvořil jsem níže uvedenou webovou stránku.
Problém spočívá v tom, že někteří uživatelé si stěžují na pomalé načtení stránky. 2- 3 minuty i druhopřístup!!!!!
Mě po vymazaných cokies a paměti prohlízěče načtou za pár sekund řádově 5-15
další přístup je okamžitý 1-3 sekundy.
Vím, že validní kód není úplně v pořádku, ale která stránka ho v pořádku má?
Když se ptám dotyčného uživatele, jestli nemá zaneřáděný PC, tak mi není schopen odpovědět a argumentuje tím, že odtatní stránky jdou docala dobře a ostatním lidem ty moje stránky také špatně načítají.
Poraďte. Jak to načítá Vám - Je to v normě? Jedná se mi především o úvodní stranu.

www.hc-jaromer-pripravka.unas.cz
Izzi
Profil
no tak mne to nacitalo v pohode..ale ak by som mal tuto stranku hodnotit tak je to hnus... sami bluebord hrozna grafika (vlastne ziadna) a v IE uplne rozhadzane... atd..
Nox
Profil
vilren
Co by jsi chtěl od bezplatného hostingu, tam nikdo nemůže zaručit, že to vůbec pojede

Vím, že validní kód není úplně v pořádku, ale která stránka ho v pořádku má?
Myslels asi nevalidní...no validních není úplně málo, ale nevalidita nutně neznamená, že to je špatné pro uživatele
nebo se pomalu načítá
Nox
Profil
Jinak problém nemusí být u tebe, ale i u blueboardu... čeká se na načtení anket a dalších šíleností
a jejich odezva je také velmi často bídná
yFang
Profil
vilren
→ Oproti ostatním stránkám se to načítá celkem pomalu.
→ Je to velmi nepřehledné.
→ Ošklivá "grafika".
→ Kód je šílený. Možná by nebylo špatné, kdyby ses podíval na smantika.name.
Harwen
Profil
Stránka je děsná, není sporu, ale měl bych jednu otázku.
V kontaktech je jako kontakt uveden Nymsa Josef. Je tu nějaká příbuzenská vazba na Nymsu Karla působícího na gymnáziu v Jaroměři?
vilren
Profil
jen vzdálená příbuzenská vazba neznám ho
Chuck
Profil
načteno ihned

- nepřehledné
- nehezké
- zvlášť hlavička, menu, tlačítka, barvy anket, vodorovné menu, reklama, levá lišta, pravá lišta,
- jednotlivé části webu se k sobě absolutně nehodí (vlastně se nehodí vůbec)
- nejhezčí částí stránek je bezpochyby oranžová reklamní lišta nahoře...
- dalo by se hovořit ještě hlouho, pak by přišel čas na řeči o kombinaci a kontrastu barev...
vydrus
Profil
vilren
61 obrázků?

Ty ankety a blbosti se načítaj fakt dlouho.

Přidávám se k Chuckovi. Ještě bych něco poznamenal o jezdícím textu.....
Banshee
Profil *
21.5K 1 HTML/Text
44.7K 9 IFrames
7.0K 1 Flash Object
25.2K 3 JavaScript Files
7.9K 2 Stylesheet Files
432.3K 37 CSS Images
85.5K 31 Images
624.4K Total size
84 HTTP requests - plugin YSlow a Firebug vo firefox

Co ani nie je pomaly webhosting ale prilis vela obrazkov a requestov.
obrazky 1.gif az 15.gif daj ako div s borderom a s pozadim s obtekanim: inline, alebo ako potrebujes

javascripty daj za body
Icedog
Profil
vilren
Tvoje stránka se mi absolutně nenačte, když kliknu na odkaz jediné čeho docílím je zaseknutí prohlížeče...... po 3 minutach načítání stránky a zaseknutí sem už neměl nervy a ukončil proces, snažil sem se načíst stránky 3x, vždy se stejným výsledkem....
Harwen
Profil
vilren

No každopádně koukám, že vaše rodina by se asi od jakékoliv tvorby webových stránek měla držet co nejdál. Nic osobního.
vilren
Profil
Jaká rodina? A proč bych neměl dělat stránky? Ptám se jen na načítání na nic více jsou to naše klubové interní stránky, tak o co jde? Nikomu je nevnucuji.
Opět zdůrazňuji ptám se na načítání, nejsem profesionál stránky jsem začal dělat teprve před půl rokem a nic jsem o tom nevěděl, je to stále ve vývoji a grafika bude na pořadu dne, ale na tu se neptám to je samostatný problém. Je to snad lepří nežli je dělat na e-stránkách? Tak ukaž svoje a určitě ti je také někdo bude kritizovat, nebo jsi snad dokonalý?
Harwen
Profil
možná to je plánované jako interní stránky, ale zaprvý by jsi měl mít trochu soucitu s klubem a za druhý i tam se na ně může někdo dostat :-)
Jinak je fajn, že to neděláš na estrankách, ale jsou věci které by jsis měl osvojit v prvních dnech. Abych neplácal do větru
- Část tylu v externím souboru, část přímo ve stránce? Proč nehodíš do externího všechno?
- 2* "<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250" />" je zbytečný
- "HC Jaroměř,HC Jaroměř,HC Jaroměř,HC Jaroměř," to, že keywords 4* zopakuješ ti nepomůže
Dalo by se mezi to zařadit i růžové písmo na modrém pozadí - zkus si stránku otevřít a 15minut do ni koukat :-) Pak jdi k očaři :-)
Prostě podobné chyby jakých se dopouští tvůj vzdálený příbuzný na gymnáziu. Proto ta zmínka o rodině

P.S.
Odkaz na moje stránky mám v profilu. K dokonalosti maj daleko. Jestli k nim máš co říct tak piš na mail uvedenej tamtéž, rád si přečtu další názor, ale tady by to byl OT.
vilren
Profil
jěžiš marná toho člověka jsem v životě neviděl tak co plácáš. Soucit mám proto to dělám jinak by web nebyl a viděl jsi jiné hokejové weby na které mám odkazy - líbí se ti? A ukaž svojí práci, ty jenom plácáš a ponižuješ nic víc, člověk se stále něco učí a některé věci jdou napsat normálně a né nadřazeně a ironicky.
Jinak moc děkuji a tím to tady vše uzavírám a vážně budu uvažovat nad zrušením tohoto webu.
vilren
Profil
Nic víc jsem nechtěl jen jestli se to načítá normálne nic víc to ostatní má čas, pořádný web se neustále vyvíjí a já jsem amatér, který má dvě děti, kterým se musí věnovat a dělat s nimi náročný sport a chodit do práce a tak kolik mě toho času asi na vývoj zbyde???????? proto jsem se neptal na krásu jasné?????
smajli
Profil
Mě se načítá stránka poměrně rychle.

Pro ostatní, nikdo se na obsah neptal, tak si pro příště nechte ty připomínky!
vilren
Profil
Konečně normální odpověď, krytiku od ostatních jsem strávil, ale ten to pán Harwen to řešil až příliš a zacházel docela daleko tak nechápu proč se na stránky několikrát vrátil. Vím grafika hlavně logo není nic moc vím to dobrá grafika se dělá ve vektotech, ale na to budu mít celou zimu. A soucit ke klubu? Několikrát jsem 30 lidí z klubu požádal ať se o nejaké logo pokusí a nepokusil se nikdo, tak jsem při spuštění psal, že grafika je narychlo, šitá horkou jehlou.
Nyní je priorita načítání a zvalidování kódu, ale jsem ve fázi studia a čerpání informací a jak jsem psal nikomu stránky necpu, ať si je dá do odkazů, jsou to naše interní stránky a jen tak pro zajímavost zde je odkaz ma moje první stránky

http://www.hokej-jaromer.tym.cz/ , myslím, že i slepej si všimne , že k pokroku došlo .

tak jěště jednou načítá obstojně nebo ne
Icedog
Profil
vilren
Ted se mi stránka načte, ale trvá mi to docela dlouho tak minutu a půl. A rozhodně to není tím, že bych měl pomalé připojení..
smajli
Profil
Tak jsem to ozkoušel z rachoty kde mám velmi pomalé připojení a i zde to načítá dobře. Já bych však viděl problém v BlueBoardu a dalších externích datech.
vilren
Profil
Děkuji takovým to přispivatelům, BlueBoard, zde na titulní straně nechám jen jeden, který potřebujeme a nyní se konečně můžu věnovat tomu nevalidnímu kódu- tam se dá ušetřit nějaký čas.
jen tak pro zajímavet projížděl jsem validátorem mnoho hokejových stránek a naprosto každá má problém i ty Extraligové a tam to dělají profíci. Samozřejmě se budu věnovat grafice.
vydrus
Profil
vilren
Načte se mi během 3 sekund.
yFang
Profil
vilren
jen tak pro zajímavet projížděl jsem validátorem mnoho hokejových stránek a naprosto každá má problém i ty Extraligové a tam to dělají profíci
Aha. Takže když budou mít všichni na domech děravé střechy, tak ty ji budeš chtít mít taky děravou?
vilren
Profil
Proboha prosím vás nezacházejte do extrémů, mě se jenalo o jediné některým lidem z klubu se stránka načítala za 2-3 minuty!!!
Tak jsem si dovolil napsat o radu jak to tom jste Vy s načítáním a víše jsem psal, že na validaci budu pracovat i na grafice, jenomže nejsem profík a nevím co dříve a validace je docela složitá a dlouhodobá záležitost.
Chtěl bych vidět validní kód některých kritiků, kteří vidí jen černobíle.
Navíc některé věci záleží na úhlu pohledu a lidem z klubu se rozvržení, obsah i grafika líbí (jsou unešeni třeba z karet hráčů)i když já do toho vidím trochu více a mě osobně se právě grafika nelíbí a kontrasty barev, ale musím vycházet také z toho, že stránka musí barevně ladit do barev klubu a tím jsem také dosti omezen.
Zárověň si uvědomuji, že zde je společnost tvůrců webu, kteří tomu rozumí hodně.


Tak jěště jednou načítá nebo nenačítá do 10 sekund?
Harwen
Profil
Nejdřív - mrzí mě, že moje názory považuješ za nadřazené zvlášť když jsem tak půl roku zpátky agitoval za lepší zacházení s náhodnými kolemjdoucími

A teď už fakticky - do 10ti vteřin se stránka načte.
Podstata mé snahy jen spočívala v tom vysvětlit ti, že když se zbavíš několika zbytečných chyb tak to bude ještě mnohem rychleji. Přeci jen jsem skoro-Jaroměřák a i když mi hokej nic neříká tak mi na prezentaci záleží.
Jinak se omlouvám. Anom každý někdy začínal. Jen nezaměňuj snahu pomoci za výsměch nebo něco podobného ;-)
vilren
Profil
Ptal jsem se na jednu jedinou věc na načítání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a mrkni jsi jsi napsal prvního:

Stránka je děsná, není sporu, ale měl bych jednu otázku.
V kontaktech je jako kontakt uveden Nymsa Josef. Je tu nějaká příbuzenská vazba na Nymsu Karla působícího na gymnáziu v Jaroměři?
a podruhé:

možná to je plánované jako interní stránky, ale zaprvý by jsi měl mít trochu soucitu s klubem a za druhý i tam se na ně může někdo dostat :-)
Jinak je fajn, že to neděláš na estrankách, ale jsou věci které by jsis měl osvojit v prvních dnech. Abych neplácal do větru
- Část tylu v externím souboru, část přímo ve stránce? Proč nehodíš do externího všechno?
- 2* "<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250" />" je zbytečný
- "HC Jaroměř,HC Jaroměř,HC Jaroměř,HC Jaroměř," to, že keywords 4* zopakuješ ti nepomůže
Dalo by se mezi to zařadit i růžové písmo na modrém pozadí - zkus si stránku otevřít a 15minut do ni koukat :-) Pak jdi k očaři :-)
Prostě podobné chyby jakých se dopouští tvůj vzdálený příbuzný na gymnáziu. Proto ta zmínka o rodině

tak nevím proč na mnou vytořené stránky stá chodíš, kyž se me stránka nelíbí, tak tam už nechodím a navíc oficiální stránka HC Jaroměř se ti líbí? Když ti jde o prezentaci Jaroměře.
vilren
Profil
Jinak stráky máš solidní, je tam vidět profesionalita.
Prosím už se zdrž komentářů.
vilren
Profil
Validací jsi také neprošel, tak že zde se hodí něco říct o kázání vody..........
vilren
Profil
yFang
Vážený pane, také nemáte stránku validní, tak moralizování o děravých střechách není namístě.
yFang
Profil
vilren
Mohu se zeptat kterou?
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0