Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
http://www.pronas.wz.cz/layout.jpg

Stránky politika. Prosím o kritiku. Díky :-)
Boldrik
Profil
hele, je to hrozne neprehledny a nejasny. tezko bych tam hledal to co chci jinak nez vyhledavacim polickem
Anonymní
Profil *
Těch šest polí (aktuálně, o mě ...) to má působit jako butony, které po najetí nad myš celé udělají nějaký přechodový efekt a po kliknutí přejdou do konkrétní sekce. Toto je jen úvodní stránka.

V každém případě díky za postřeh, tyhle stránky se realizovat nebudou, jen mě zajímají vaše názory, pro poučení do budoucna. Klidně tenhle layout ztrhejte kritikou. Čím víc, tím líp. :-)
Falco
Profil
Anonymní
Zde se dávají hodnotit stránky a ne jejich fotografie!
Dívat se na obrázek je k ničemu.
Charlie
Profil
Tak teda:

~ Těch šest polí jako buttony nepůsobí
~ Celé je to moc modré
~ Menu ve prostřed je opravdu velmi nenápadné, tam ho nikdo hledat nebude
~ Grafika není nejlepší, výběr barev také ne
~ Celková koncepce je špatná, nejsou vyznačené důležité věci
~ Zabere dlouhou dobu, než se člověk zorientuje
PeterBA
Profil
Mna zaujalo to lano čo má starosta okolo krku - dúfam že sa nechystá skončiť s kariérou... :-))
Anonymní
Profil *
Falco: díky za příspěvek, layout je vzhled stránek, ten chci abyste ohodnotili. Spousta webdesignerů prostě jen namaluje obrázek a nechá ho přijmout zákazníkem. Tvůj příspěvek je pro mě naprosto bezcenný, více si vážím příspěvku Charlieho, který ztrhal co mohl, a je to tak dobře, protože to je cesta ke zlepšení.

Charlie: děkuji za tvé cenné postřehy (myslím to vážně, ať už můj příspěvek vyzní jakkoliv). Budu se snažit vzít si z nich ponaučení, ale ... vážně nejsou vidět důležité věci?? ( jako sekce "O mě", "Kontakt" a jiné), jinak co se týče výběru barev, celkové koncepce atd, nemám proti tvým námitkám sebemenších námitek. Celé to je jen nápad, vidím že nejspíš ne nejlepší. Ještě jednou díky.

PeterBA: foto jsem použil z vlastního archivu, je to ořezaná fotka z houpačkypro malé děti, kde jsem byl s malým děvčátkem, které jsem hlídal kamarádce. :o) tvůj postřeh je na looool
Charlie
Profil
Anonymní, přesně sekci "O mě" jsem měl ny mysli. Schvaluji experimenty, ale obzvláště u osobních stránek je lepší se držet již odvědčeným strukturám stránek (logo, menu, nadpis, text). Navíc podle češtiny je to IMHO "O mně".
Dero
Profil
O mě?

Tuším, že ani politik si nemůže laškovat s gramatikou, není-liž?
Anonymní
Profil *
Dero - au, to boleo. Nicméně nemůže. Díky.
Falco
Profil
Anonymní
Nechtěl jsem se nikoho dotknout, ale rád bych si zkusil ten web, podíval se na kód atd.
K tomu obrázku: jako grafický návrh to není špatné, ale na web se to moc nehodí.
To menu bych umístil na kraj. Novinky bych psal jen tak dva dny (straší stejně nikoho nezajímají).
Proč se vydáváte za Anonyma (teda pokud to jsou vaše stránky) ?
Anonymní
Profil *
Falco: mrzí mě ta anonymita, vystupuji zde jako "Zelda", zapomněl jsem heslo. V html formátu ty stránky nejsou a nebudou, byl to jen návrh.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0