« 1 2
Autor Zpráva
alias9
Profil *
ty obrázky jsou vážně upee nejvíc hustý
Dranel
Profil
alias9
Už jsi?

Ludivitto
Také se mi to velice líbí. Obzvláště pak prostřední část. Horní a spodní jsou takové... prázdné.
Ludivitto
Profil
Dranel
Napiš zajímavý nápad a nebudou.

Timy
Až si udělám čas, možná tam dodělám nějakou JS blbůstku na posunování těch odkazů dle viewportu. Nicméně - takto to chtěl Tomáš, tak to má ;)

Chtěl bys, abys viděl nějaký blbý odkazy nad boxem s tím co nabízíš? A nepiš, že u podmořské části to tak je - tam jsou ty odkazy méně viditelné.
pantondavo
Profil
Ludivitto
Po grafické stránce se mi velmi líbí. Nesedí mi akorát stíny stromů na skleněném palouku a tukan, ale to je každého vkus. Zapojení veřejnosti do tvorby je hezký nápad.
Jedno z nejlepších "akademických" portfolií jednoznačně, ALE, když už je to portfolio, uvítal bych nějaké práce, prezentaci tvorby. Je to pěkná "slupka", ale uvnitř prázdné.
Taky mi přijde, že Tomáš Pojeta je fiktivní osoba zastoupená Luďkem Černockým, ale možná, až se ukáže na světle webů faceit, bude to jasnější :-)
VENCA
Profil *
hezká grafika
akorát nevím z pohledu uživatele (potenciálního zákazníka), kdybych přišel na tyto stránky tak bych se nedočetl za kolik určité služby provádíš, a co třeba nějaké reference také by neuškodily - sice pěkná reference je sama o sobě ta stránka to jo, ale přece jenom to asi nestačí...

potom doba načítání na pomalejším netě je taky dost strašná, po prvním přístupu na stránku se mi nedohrálo spousta graf, věcí a je to dost poměrně velké, možná až zbytečně

toď můj názor

jinak 9,5/10 !
Chuck
Profil
pantondavo
uvítal bych nějaké práce, prezentaci tvorby
VENCA
co třeba nějaké reference

jsou tam, ale nevím porč, ale dá se k nim dostat jen když dáte v rohu to "ENGLISH"
v těch dvou anglických odstavcích je i tento odkaz: www.pojeta.cz/portfolio.pdf
pantondavo
Profil
Chuck
„jsou tam, ale nevím porč, ale dá se k nim dostat jen když dáte v rohu to "ENGLISH"
v těch dvou anglických odstavcích je i tento odkaz: www.pojeta.cz/portfolio.pdf


Tak k tomu bych ale potřeboval návod. Protože, když sem kliknul na ENGLISH a první slovo je OOPS a rámeček je šedý, tak jsem to hned zavřel, s tím, že anglická verze se připravuje. Dost klikatý způsob pro Čecha, který by chtěl objednat web, ale nechce zajíce v pytli…
Railbot
Profil
pantondavo
To je tak, když někdo anglicky neumí. "Oops, you cannot speak Czech? Here is text in English just for you!" Je tam anglický text, shrnutí, kde je odkaz na pdf s portfoliem.
pantondavo
Profil
Railbot
Přiznávám, že moje angličtina je na úrovni hráče anglických pc her a proframů. Té otázce samozřejmě rozumím, ale začínat to slovem OOPS mě hned zarazilo, tak, že sem ani nepokračoval. (Co když tam budou kecy o tom, že stránky v angličtině se připravují a nemusel bych tomu rozumnět) :-)
Dle mého názoru a mojí angličtiny nevhodně volená slova i barva. Ne každý je angličtinář.
Tasartir
Profil
Nepoužívám okno prohlížeče maximalizované, a zrovna ve velikosti, která je mi pohodlná pro většinu stránek, zalézá odkaz "^ Co nabízím" pod záložku "English". Na druhou stranu, nenapadá mě náprava ani jiné opatření..
Railbot
Profil
Chamurappi
Á, tak ruku do kalhot a jeď. To bude orgáč jak se sluší a patří.
FilipM
Profil *
FilipM
Nejsem programátor. V eStránkách na to mám kavalérii programátorů :) Nicméně - expire tag? Slyším prvně. Respektive. Znám meta expire, používanou pro vypnutí cache. Ale vzhledem k tomu, že tam každý týden přidáme jeden návrh od uživatelů - je mi to k něčemu? Rád se nechám poučit..nemám čas na googlování atd.
CSS spojovat nechci.
Design sa mi moc paci....perfektne, aky je tvoj cennik za tieto sluzby?
www.pojeta.cz - sekce kontakt. Tomáš ti určitě rád odpoví ;)


OK skusim v skratke.....
pre obrazky, css a js skus dat do .htaccess ak to tvoj server podporuje
ExpiresDefault "cas_key_ma_expirovat" - usetri sa tym nacitavanie obrazkov pri druhom a x tom zobrazeni stranky (vlozenie odkazu do questbooku) a zapnut deflate
Ak to tvoj server nepodporuje tak presmeruj request na script, ktory to doplna pomocou meta expire
Ludivitto
Profil
pantondavo
Když nikde nevidím odkaz na portfolio, tak tam není, ne?:) Pojeta.cz je grafické portfolio Tomáše Pojety - vlastně jen takový výkřik do světa "Ahoj, jsem na živu":) Nějaký viditelnější odkaz na portfolio se objeví na webu až tam někdo přidá zajimavý nápad do něhož by to mohl Tomáš "namontovat" ;)

A Tomáš není fiktivní osoba:)
Chuck
Profil
pantondavo
Dost klikatý způsob pro Čecha, který by chtěl objednat web, ale nechce zajíce v pytli…

naprosto souhlasím, jen jsem chtěl upozornit, kde to najdeš
ultrapako
Profil
super stránky
DoubleThink
Profil *
pre obrazky, css a js skus dat do .htaccess ak to tvoj server podporuje ExpiresDefault "cas_key_ma_expirovat"
Poměrně zbytečné. Soubory vrací správný E-tag, takže většina browserů a keší se zeptá hlavičkou If-None-Match, dostanou zpátky 304 Not Modified a tím to hasne.

zapnut deflate
Deflate se hodí jenom pro texty. JPEG/GIF už neposkytuje prostor pro nějakou kompresi. Takže na tomto webu zbytečná sranda.
Ludivitto
Profil
DoubleThink
Jsem rád, žes to řekl (napsal) za mě.

Díky všem za hodnocení a reakce.
joe
Profil
Jinak trochu mi to připomíná "dnešní moderní" weby typu

http://www.volll.com/
Ludivitto
Profil
joe
Jak jsem psal na DesignChatu: Voll.com pro nás byla inspirace, kterou nepopíráme. Nicméně Voll není interaktivní ve smyslu interakce s uživateli a jejich zapojení do tvorby webu. Ale nemáme tam flash, hihi:)
Lexter
Profil
Graficky velmi pěkné, ale to co chci vidět nevidím, stránka mi sama od sebe roluje, to mě opravdu odpuzuje, jinak paráda.
Ludivitto
Profil
Lexter
..., ale to co chci vidět nevidím, ... a to jest? Tomášovy práce? To není účel toho folia ;)

..., stránka mi sama od sebe roluje, ... - ? Tím myslíš to úvodní "nahození doprostřed"? To tě odpuzuje? Tak to chtěl Tomáš a mně to přišlo taktéž technicky chytré. Nechtěli jsme nějaké "trapné" přesměrování na www.pojeta.cz/#o-mne (viz například voll.com).
joe
Profil
Ludivitto
Nemyslel jsem to v tom smyslu, že je to špatné. Každý se jednou někde inspiruje. Jen mi to připadá, že "dneska" všichni webdesignéři a grafici budou dělat takové podobné weby :-) A za půl roku už bude moderní zase něco jiného a všichni to zase udělají podobně :-)
To ale nic nemění na tom, že je to aspoň podle mě graficky daleko hezčí než voll, jen byste mohli doplnit i animaci :-))
Lexter
Profil
Ludivitto
Pak jsem jeho účel nepochopil.

Tak to chtěl Tomáš a mně to přišlo taktéž technicky chytré. Nechtěli jsme nějaké "trapné" přesměrování na www.pojeta.cz/#o-mne (viz například voll.com).
Vadí mi, když se mi stránka načte a pak si začne dělat co chce, chytré to tedy není.
kvoky
Profil
No před pár týdny jsem na stránky šel jako potencionální zákazník a hledal jsem nějaký portfolio tak jsem nic nenašel... kdyby mi kamarád neposlal to pdfko tak bych se na to ani nepodíval
Ludivitto
Profil
Lexter
Tvůj názor:)

kvoky
Přer pár týdny? To už je to venku tak dlouho? ;) Účelem toho webu je zapojit lidi do nějaké interakce. Až někdo vymyslí něco chytrého (do nebeské části), na co bychom mohli namontovat odkaz na .pdfko, stane se tak.

Trochu OT: nerozumím tomu, proč v ČR všichni potřebují všechno nasypat do hlavy strašně prvoplánově a hlavně - že je to štve až skoro rozčiluje
pantondavo
Profil
Ludivitto

Lexter
Tvůj názor:)

Můj taky.

Trochu OT: nerozumím tomu, proč v ČR všichni potřebují všechno nasypat do hlavy strašně prvoplánově a hlavně - že je to štve až skoro rozčiluje

Mě to sice nerozčiluje, ale když něco chci a vím, kam pro to jít, tak je mým cílem přijít, vidět, objednat. Otázka pár minut. Interaktivní zapojení je fajn, ale spíš se na to chytnou grafici a vaši známí, než zákazník, který chce vidět, co umím a kolik za to chci. Nebo je to jinak? Nebo kolik nápadů na inovaci stránky bylo od zákazníka, který si následně objednal nějaké služby?
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0