Autor Zpráva
Dranel
Profil
Zajímal by mě váš názor na nový návrh. Uvedu pro srovnání i ten starý, který jsem ani nekódoval. Snahou bylo web zmodernizovat, zjednodušit a zpřehlednit. Informace pod patičkou budou pozměněny a zjednodušeny. Veškerá kritika vítána :-)
Morasino
Profil
Dranel
Pekny, ale menu mi tam nesedi.
Lexter
Profil
Je to daleko lepší, ale...

1) Zjednoduši menu.
2) Předělej hlavičku. Tzn. vyhoď nádraží a pořádné logo.
3) Odstraň šrafování v patičce.
vydrus
Profil
Dranel
Ten přechod v menu (horní část) pálí do očí.
vertigo4
Profil
Dranel
Je to posun k lepšímu, ale:
1) Nechápu souvislost mezi tunelem v hlavičce a webdesignem.
2) Nelíbí se mi použitý font v logu/hlavičce.
3) Menu jakžtakž, ale moc se mi nezamlouvá kontrast mezi písmem a pozadím ve střední části.
4) Písmo v patičce bych zmenšil.
5) Nelíbí se mi vnitřní stínování té hlavní části.
6) Celkově to na mě působí moc šedě, uvítal bych nějakou veselejší barevnou kombinaci.
7) Taktéž se mi nelíbí to příčné šrafování.
8) Tabulka celkem vydařená a přehledná...
9) Nějak mi nesedí to otočení růžku toho šedého pozadí. Spíše by mi připadalo rozumnější otočení té hlavní části.
10) Celkově posun k lepšímu, ale zkoušel bych dál ;-)
Jarda (autor designu)
Profil *
Morasino: Co konkrétně ti tam nesedí ?

Vertigo4:
1) U toho tunelu bude slogan, kterej ještě musíme vymyslet
6) Použil jsem černo-červenou kombinaci, která evokuje profesionalitu, šedá symbolizuje jistotu a bílá čistotu
Chuck
Profil
mě se líbí ten předchozí stejně, jako nový
VENCA
Profil *
docela hazke, akora to logo to pismo je takove nevim nevýrazne díky tomu prechodu barev

a to menu - take mi na nem neco nesedi, mozna bych ho nechal stejne jako je ta lista napozadi ta svetlejsi cervena


jinak docela hezke
Dranel
Profil
Morasino
Pekny, ale menu mi tam nesedi.
Proč ne? Zajímavé.

Lexter
ad 1) Ještě více zjednodušit? Bojím se, aby z toho nezbyl jen červený pruh s pár slovíčky :-)
ad 2) S jiným obrázkem souhlasím, ostatně jsem to grafikovi už i říkal. Logo je zatím postačující. Co ti na něm nesedí? Proč není „pořádný“?
ad 3) Asi pravda...

vertigo4
ad 1) Viz odpověď na Lexovu druhý bod
ad 2) Tady je asi těžké se shodnout - jedná se o subjektivní vjem
ad 3) Ok, zkontrolujeme kontrast
ad 4) Myšleno popisky referencí? Půjdou zmenšit. A pokud jsi myslel Copyright, tak ten taky.
ad 5) Nějaký důvod nebo subjektivní názor?
ad 6) Když vyhodím šedou na pozadí, bude to působit moc bíle. Když tam dám víc barev, budou to omalovánky. Nevybereš si :-)
ad 7) Hmm, stojí za zamyšlení...
ad 8) S tabulkou (tohle je jen část) jsem se (pardon) hezkejch pár desítek hodin. Jak s obsahem, tak s formou. Každopádně díky :-)
ad 9) Plně souhlasím. Růžek je hezký, avšak na špatném místě. Bude aplikován na obsahovou část :-)
ad 10) Díky, ale dál se už asi zkoušet nebude. Každopádně né nová verze. Pouze detaily.

Chuck
Díky, Norrisi, ale mě by spíše pomohlo, co se ti na tom nelíbí :-)
Lexter
Profil
Dranel
ad 1) Ještě více zjednodušit? Bojím se, aby z toho nezbyl jen červený pruh s pár slovíčky :-)
A vadilo by to?

Logo je zatím postačující. Co ti na něm nesedí? Proč není „pořádný“?
Je překomplikovaný a ošklivý.
Dranel
Profil
Lexter
A vadilo by to?
Myslím, že na takový web není zrovna nejlepší dávat menu jednoduchý jak facka. Chce to trochu šmrncu, nemyslíš?

Je překomplikovaný a ošklivý.
Ošklivý? Možná. Ale překomplikovaný? Možná částečně. Díky tomu překrývání znaku a textu? Taky jsem si to myslel. Co navrhuješ?
Lexter
Profil
Dranel
Třeba jiný font, tyhle tech fičůrky nemaj nic moc do sebe.

Myslím, že na takový web není zrovna nejlepší dávat menu jednoduchý jak facka. Chce to trochu šmrncu, nemyslíš?
trochu šmrncu? Ano, tohle menu? ne.
Nox
Profil
Bohužel se mi to nelíbí... kdyby takový design přišel o řadu let dřív a byl o něco lepší, tak možná

---
Logo nemá moc smysl, není moc čitelné, nekvalitní použití efektů, celé to vypadá rozmazaně, fotografie také nekvalitní

Barvy nejsou moc přívětivé - ostře červená s bílou....
Pak kůl šrafování:)...už kůl dlouho není... u stránky "webdesign" je to smutné především

Font u nadpisů vypadá tak napůl patkový, je to divné

Obsahová část se mi líbí nejvíce, přidat bych text-indent, větší odstup od ikonek, možná větší mezery mezi položkami ceníku, ale jinak
to není zlé, především ve srovnání se zbytkem

Celkově je tam nějak moc různých vzhledů písma

Menu se mi nelíbí, ale nevím co k tomu konkrétně napsat

Dole jednotlivé reference jsou příliš blízko okrajům, názvy referencí také malý odstup,
rozmazané obrázky referencí...a ten šraf je mazec (příliš silný, když už tam tedy je)
---

Samozřejmě byly zde již horší, ale pokud to má být stránka pro webdesignéry, tak by zasloužili na holou a ještě na chvíli učit;)
chce to podle mě celé předělat
Kcko
Profil
Hlavicka otresna - nenapadita, nezajimava ( fotografie vpravo naprosto desna :/ )
Menu je prumerne a ten zbytek docela ujde = Nic spatneho, ale od webdesign studia bych cekal rozhodne neco lepsiho.

Tenhle design si nezapamatuju.


Asi bych to smazal a podival se od nejake CSS galerie a zacal znova
Jarda (autor designu)
Profil *
Oprava části nedostatků: http://jarda.dranel.cz/design/7-studio/10.png
Nox
Profil
Nezlob se, ale pokud to má být web pro webdesignové studio, tak podle mě není jiná cesta, než to udělat znova...
tyto pokusy jsou spíše mrhání časem...kliknout na delete u něčeho, co sme řekli že je škaredé...navíc smazání není oprava
Morasino
Profil
Jarda (autor designu)
To menu uz je hezci. :)
Jarda (autor designu)
Profil *
Další drobné úpravy (Hlavně v patce) http://jarda.dranel.cz/design/7-studio/11.png

Vzhled headeru není konečný.

Nox
Mě nezastavíš ×D
Že ty pracuješ u konkurence a závidíš mi design? :-D
(ber to jako srandu)
yFang
Profil
Jarda (autor designu)
Mě ta hlavička připadá dost prázdná bez toho tunelu.
Co třeba dát ta kola co jsou skrz Dranel Webdesign vedle do toho prázdného místa?
(Je to jen nápad a nevím jestli to bude dobře vypadat)
Nox
Profil
Konkurence jsem, ale píšu to pro vaše (plu.) dobro;)

Pro inspiraci
http://css-galerie.martyweb.cz/
http://www.webdesignerwall.com/category/trends/
Dranel
Profil
Nox
Logo nemá moc smysl, není moc čitelné, nekvalitní použití efektů, celé to vypadá rozmazaně, fotografie také nekvalitní
Na logu se ještě drobně zapracuje, fotografie je už pryč.

Barvy nejsou moc přívětivé - ostře červená s bílou....
Červená zmatněna.

Pak kůl šrafování:)...už kůl dlouho není... u stránky "webdesign" je to smutné především
Půjde pryč...

Obsahová část se mi líbí nejvíce, přidat bych text-indent, větší odstup od ikonek, možná větší mezery mezi položkami ceníku, ale jinak
to není zlé, především ve srovnání se zbytkem

Odstup od ikonek otrochu zvětším.

Celkově je tam nějak moc různých vzhledů písma
Fakt? Vidím Verdanu (základní, pro obsah) a Georgiu na nadpisy. Logo je třetí, pokud počítáš i to.


Kcko
Tenhle design si nezapamatuju.
Budeme muset vymyslet něco s tou hlavičkou. Dát stránce hlavní motiv, slogan a sladit to v detailech.

Asi bych to smazal a podival se od nejake CSS galerie a zacal znova
Tyhle rady nesnáším :-)


yFang
Já jsem navrhoval dát ten kruh koleček před samotný text logotypu, ovšem grafikovi se do toho nějak nechce :-)

Nox
Galerií jsem prohlížel... teď jde o to, zda i kolega ;-)
sTeeVe
Profil
Nelíbí se mi to vůbec.
Logo je skoro bych řekl otřesné na to, že se má jednat o prezentaci studia.
Je tam moc přechodů, efektů, ztrácí se serióznost, ani náhodou bych si vás nevybral, kdybych hledal webdesignery.
Není to ani nápadité, ani dobře zpracované.

Opravdu bych to smazal a začal znovu a s rozmyslem.
Dranel
Profil
sTeeVe
Nelíbí se mi to vůbec.
Beru na vědomí ;-)

Logo je skoro bych řekl otřesné na to, že se má jednat o prezentaci studia.
Koukám, že k logu je připomínek dost. Takže na něm se bude pracovat.

Je tam moc přechodů, efektů, ztrácí se serióznost, ani náhodou bych si vás nevybral, kdybych hledal webdesignery.
Co přesně máš na mysli? Snaž se býti trochu konkrétnější, prosím. Kde by jsi co zjednodušil/udělal jinak?

Není to ani nápadité, ani dobře zpracované.
Nápadité to není. Musíme ještě vymyslet hlavní „motiv“ nebo jak to nazvat. Prostě něco, o kolo čeho se bude celý web točit. Něco, na co si vzpomenete. A že to není dobře zpracované? Pravda, ještě se musí sladit detaily.

Opravdu bych to smazal a začal znovu a s rozmyslem.
S tímto si dovoluji nesouhlasit, protože bych musel moc často vynášet koš. Zkrátka a dobře je dle mě lepší něco zlepšovat, než to vytvořit 100x jinak.
sTeeVe
Profil
S tvou poslední větou obecně vzato souhlasím, ale neplatí to doslova a vždy.
Dobře, tedy podrobněji:

Logo: v první řadě není použitelné ani zapamatovatelné, vezmi si situaci, kdyby se tohle tisklo, přikládalo do všech částí CI.
Hlavní problém je, že nevyjadřuje podstatu věci. Prostě jen dvě slova a pár koleček, chce to aspoň když už tak výborné typografické zpracování, načerpej inspiraci třeba tady — http://vyroba.mediafabrica.cz/proficio/ a http://www.neatorama.com/2008/02/07/the-evolution-of-tech-companies-lo gos/

Menu: dejme tomu, že ze subjektivního hlediska se mi tento odstín červené nelíbí. Potom nepůsobí dobře, když je jako hover použit přechod do světlé barvy, když je vše kolem světlé.

Zbytek: přechody, laciné efekty, prostě vydej se spíš cestou jednoduchosti a hraj si s barvami a tvary a ne efekty.
pantondavo
Profil
Dranel a Jarda (autor designu)

Ahoj, promiň, ale mě se to nelíbí. Logo je jasný, laciný přechody a čáry na pozadí taky. Pěkně to shrnul sTeeVe, zkuste jednoduchý vzdušný design, přívětivé lehké a oku lahodící barvy (černá a červená určitě ne).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0