Autor Zpráva
Lexter
Profil
http://files.lexter.name/nahrane-obrazky/174442ebbfeec949791f31549e28b 56e.jpg

Už jsem se konečně dokopal k redesignu. Spodní části pod podlahou si prosím nevšímejte, tam bude nasáčkovaný formulář a trochu textíku o mně. Stěžejní je pro mě to zelený a černý. Snažil jsem se o maximální jednoduchost, mám ji prostě rád :).

Díky za rady.
joe
Profil
Jednoduchý, pěkný, taky se mi to tak líbí :)

Možná bych zkusil trošku vylepšit ty tlačítka nahoře. Jinak jsi si jistý, že duděláš světlo přes krajní obrázky ve spodním řádku? ;) No, ale jo, možná by to šlo nějakým png :).
Lexter
Profil
joe
Jinak jsi si jistý, že duděláš světlo přes krajní obrázky ve spodním řádku? ;) No, ale jo, možná by to šlo nějakým png :).
Není problém je ostylovat zvlášť, reference se budou vkládat ručně, takže v poho :).

Možná bych zkusil trošku vylepšit ty tlačítka nahoře.
Popřemýšlím.
joe
Profil
Není problém je ostylovat zvlášť, reference se budou vkládat ručně, takže v poho :).
ok :)
vydrus
Profil
Lexter
Pěkné, čisté jako vždy.....

Jen bych měl výhradu u toho gauče, ta matrace (nebo jak se tomu nadává) vypadá nereálně - možná stejný problém jako včera u tý holky.
Jobík
Profil
Zajímavý nápad, ale nelíbí se mi to nemám rád tento odstín zelené :)
Lexter
Profil
vydrus
A co na ní vypadá nereálně? Pokud jde o barvu, což je podle mě nesmysl a i u té holky.
VENCA
Profil *
joo hezké, akorát jak je dole ten gauč, tk ty "plameny" ti zasahují to těch obrázku, tk nevím jk to chceš provést

jinak se mi to líbí
vydrus
Profil
Lexter
O barvu nejde, jde tu o prostor. Zvlášť divně mi připadá ten prostředek.

Ale třeba jsem jediný, na menšinu nemusíš brát ohled :)
pEeLL
Profil
Lexter
co takhle kdybys na ten gauč pridal sebe. gauč by nebyl tak prazdny. od toho je to osobni web no ne.
Lexter
Profil
pEeLL
Hele, portfolio je sice od toho abych se ukazoval, ale ne děsil :). Ale dám, ať se děje co se děje :).

vydrus
Tak se rozpovídej, zajímá mě to. Nedovedu si představit, co přesně je na tom špatně.

VENCA
joo hezké, akorát jak je dole ten gauč, tk ty "plameny" ti zasahují to těch obrázku, tk nevím jk to chceš provést
Já jo a to stačí :).
pEeLL
Profil
Lexter
jinak jeste jeden napad: mozna by ty "obrazy" nemusely byt tak krasne srovnane. co takhle je umistit nepravidelne. nejaky by klidne mohl byt treba i trsku nakrivo :)
a jeden nebo dva bych dal na zem a oprel o zed.
Lexter
Profil
pEeLL
S tou zdí by to už asi bylo trošku moc. Ale pár bych jich natočit mohl, uvidíme.
vydrus
Profil
Lexter
No, takže ta matrace se i zdá velká a rozlezlá, a proto v prostoru vypadá, že je blíž než gauč ("Marsovský" efekt).

Tohle přesně mám na mysli:



Snad ti to pomůže...
sTeeVe
Profil
Moc pěkné, fajn nápad. Ta zelená stěna mi připomíná pokoje v Breezy New Media :) zajímavá asociace.
Snad jedině, co se mi nelíbí je písmo — hlavně ty dva odkazy nahoře, jsou hrozně roztažené.
Lexter
Profil
sTeeVe
Breezy jsem na mysli vážně neměl :).

Snad jedině, co se mi nelíbí je písmo — hlavně ty dva odkazy nahoře, jsou hrozně roztažené.
Nevšiml jsem si rozestupu písma, který mám nastavený, díky ;).

vydrus
Mrknu na to, ale nevím, nepřipadá mi to jako chyba, samotnou pohovku jsem nijak neupravoval, takto vypadá i v reálu.
Nox
Profil
Líbí se mi v tom ten nápad, horní a spodní část je pěkná, ale to mezi tím se mi nějak nelíbí...možná je to tím zpracováním
rámu obrazu? Nevim...nějak se mi ta střední část s dílama nelíbí, až na ten nápad, ten je supr

Pěkné barvy a detailní fotky a tak, ale to už je spíš standard;) ještě takový ten okraj mezi podlahou a stěnou mi tam moc nesedí
Lexter
Profil
Nox
Přemýšlel jsem o malých lampičkách mezi nekolika obrázky. Zkusím.
Lexter
Profil
Byli by ještě nějaké názory? Koukám, že se líbí, tak bych to rád dotáhnul do finále.
Lexter
Profil
Děkuji všem za početné názory, je vidět, že bych měl návrh ještě vytunit :).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0