Autor Zpráva
lukasik
Profil
Rád bych znal váš názor na svoji stránku
vydrus
Profil
lukasik
Další web o výdělku, jako by jich nebylo dost...

Nelíbí se mi zelená první písmena u nápisů (menu).
Mistr
Profil
vydrus
Další web o výdělku, jako by jich nebylo dost...
Souhlasím.

Nelíbí se mi zelená první písmena u nápisů (menu).
Vidíš a to mi zas přijde jako svým způsobem zajímavé oživení. :)
Tomashek
Profil
nesedí modrá barva ic panelu..změňil bych na bílou
lukasik
Profil
nesedí modrá barva ic panelu..změňil bych na bílou
dík bílá je o mnoho lepší
stepan
Profil
Gramatika velice slabá.
Když do nás na základce hustili pravidla provopisu, nesnášel jsem to a hlavně nechápal, k čemu mi to bude. Ale teď po letech, když vidím některé weby, vstávají mi hrůzou vlasy na hlavě.
SwimX
Profil
Rozčiluje mně že vidím dvakrát svuj kuzor. Chvíli sem přemýšlel zda mám kocovinu,. nebo eště po ránu mžourám, pak sem zjistil, že to zžejmě bude záměr :) Někomu to možná příde zajímavé, mně osobně to ruší.
A teď ještě koukám, že to má stín všechno. U tho banneru "česk weby" je to celkem dost rušivé, stejně jako v patičce.

<br> slouží k násilnému zalomení řádku, ne k odřádkování: na to je margin, takže tam kde máš konec odstavce a pka br a nadpis, br vyhoď a nastyluj všem odstavcům margin-bottom

Máš tam několik divů, které by myslím šly vyhodit.

GoldClick
Referaly můžete kupovat přímoc z acc balance!

Ankety chodí přibližně 1 za 2 měsíce - tak buď chodí anketa 1 za 2 měsíce, nebo chodí ankety ale jednou za 2 měsíce

Dotazníky jsou odměňovány v rozmezi 15-75kc za jeden. - tak hlavně Kč a potom ne mínus ale pomlčka oddělená mezerami

Vetsinou 10-20 otazek, cca 20minut klikani a vybirani z moznosti. - Diakritika?!

SmartAdPro.cz
Platí za kliky veašich návštěvníků na reklmay

Víc sem nenašel, t¨neznamená to však, že sem nic nepřehlídl :)
SwimX
Profil
Ještě však: Za každou tečkou má být mezera. A to i v datech!

a také: 0.03 za klik! nejvíce co jsem našel! - 0,03? Zaprvé s čárkou - ksi v Čechách a ne v Anglii a za druhé čeho? Koláče? Dal bych si..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0