Autor Zpráva
Pavel Richter
Profil *
Uvodem bych chtel rict, ze umim jen trochu HTML. Vsechno co jen trochu slo jsem za sebe nechal udelat Mambo. Tvorba www neni muj konicek a ani me to moc nebavi. Potreboval bych vsak stranky, ktere nepusobi amaterskym nebo dokonce odpudivym dojmem i kdyz jsou vlastne amaterske.(Vzhledem k tomu ze je to muj 2 pokus o web, tak asi hodne) Podarilo se mi udelat prijatelne stranky?
http://www.babala.org/
mila
Profil
Docela dobrý,
jen ta hlavička mi tam nějak nesedí.
Raptor
Profil
Souhlas - hlavičku změň - je taková dost fádní.

S tím Mambem je to sice jako jít s kanónem na vrabce, ale proč ne. Nicméně počešti si to Mambo pořádně - stáhni si češtinu odsud. Nezapomeň počeštit názvy modulů - to musíš udělat sám ručně v administračním panelu u jednotlivých modulů - takže Polls budou pak Ankety a podobně ...
Jan Onesork
Profil
docela dobré... ;-)
La_ToRaNTe
Profil
Ty jo, Mambo server je docela hodně rozsáhlá aplikace, řek bych, že jí nevyužíješ ani na 20 procent...
Pavel Richter
Profil *
mila, raptor- hlavička
Já jsem chtěl aby to vypadalo trochu tajemně a moc to nekřičelo. Zatím tam nechám starou hlavičku, ale budu přemýšlet o jejím vylepšení. Možná je to tím že jsem to odflák abych to měl rychle hotový. Asi to chce trochu experimentovat. Nemohli by jste se o té hlavičce trochu rozepsat. Díky
Raptor
Něco s té češtiny jsem opravil. Ja jsem češtinu stáhl z http://www.mamboserver.cz/. Oni se nějak ty češtiny liší?
La_ToRaNTe
Já mám na hostingu hodně místa.

Jinak všem děkuji za odpovědi.
Falco
Profil
...potreboval bych vsak stranky, ktere nepusobi amaterskym nebo dokonce odpudivym dojmem...
Tak odpudivé rozhodně nejsou. Podiv se ještě na to menu a zkuz změnit logo.
Raptor
Profil
Zkus tu hlavičku sladit víc s barvama, do jakých máš laděnej ten web - akorát zvol jinej odstín. Nebo to na zkoušku udělej tak, že dáš na pozadí hlavičky ten vzorek, co máš jako pozadí okolo obsahu a vyhraj si s nadpisem, akorát bych volil ne tak ozdobný písmo, zato bych ho třeba vystínoval. A s drakam bych šetřil ;)

Co se češtiny týká, tak ano, je v tom rozdíl - tam na tom serveru, cos uvedl, je čeština do starší verze Mamba, na odkazu ode mě máš češtinu do nejnovější verze. Tož tak ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0