Autor Zpráva
Tomik
Profil
Dobrý den!
Prosím o zhodnocení webu na adrese http://tomik.jmx.cz/tineola , jedná se o již dokončený dvojjazyčný web. Prosím hlavně o zhodnocení grafiky a rozvzžení webu. BTW v brské budoucnosti bude stránka umístěna na doménu tineola.cz.

Děkuji
Hampy
Profil
Moc pěkný
Tomik
Profil
To Hampy: Díky :o)
Charlie
Profil
No, takže:

~ Hlavička pěkná, logo bych udělal i textové
~ Menu také pěkné, přístupné, aktivní odkazy - chválím
~ Text "English language" bych dal zároveň i jako odkaz na anglickou verzi
~ Vyhledávání bych hodil do jednoho řádku, aby bylo s odkazem na anglickou verzi v jedné řadě
~ Zbytek stránky působí poněkud chaoticky, není vůbec jasné, co k čemu patří
~ Do patičky bys mohl dát ještě odkaz nahoru a svůj e-mail
~ Zkus udělat stín i dole pod patičkou, stránka bude vypadat uceleněji
~ A jako vždy, nějaký vzorek nebo přechod na pozadí zde chybí.

Ještě ke vzorku na pozadí: neříkám, že je to nutnost, ale do této koncepce by se hodil. Na webu se vyplácí zdravě experimentovat a pozadí může ovlivnit stránku víc, než by se na první pohled mohlo zdát.
Tomik
Profil
To Charlie:
****************
Díky, mrknu se na to... :)
- na to jsem úplně zapoměl, provedu
- díky
- provedu
- jo, mas pravdu, vypada to daleko lepe... :)
- pokud myslíš tu úvodní stránku, tak ano, ta je dost chaotická, protože je tam potřeba vtěstnat docela dost informací a pokud bych to dal jen pod sebe roztáhlo by se to na dvě obrazovky, které by nemělyžádnou informační hodnotu, to je na úvodní stránku docela dost...
- odkaz nahoru dodělám, email tam dávat nechci kvůli spam botům, dám tam alespoň odkaz na kontakty
- jj, zkusím...
- tak bohužel na tohle mám dost malou grafickou fantasii, mohl bys jí malinkato pomoci... :)

Jinak díky moc za hodnocení.

A pro ostatní, budu rád za další hodnocení. Díky.
Tomik
Profil
Tak vše opraveno, tedy až na ten vzorek pro přechod na pozadí, protože mě nenapadá jak ho udělat (popravdě si vůbec nedovedu představit jak by vůbec měl vypadat)....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0