Autor Zpráva
Filip
Profil
Ohodnoťte prosím stránky delta.brno. Děkuji za všechny vaše připomínky.
Charlie
Profil
Vcelku pěkné, možná bys mohl zkusit dát divu "center" horní tmavě modrý border, nahoře ta stránka vypadá nedokončeně. Některé texty jsou málo kontrastní.
PeterBA
Profil
V menu by som doplnil aby hover fungoval aj mimo textu (v IE to bežne nefunguje), spôsobom v CSS (display: block; width: ...px; height: ...px)

Na index.html nemáš v menu "Kontakt".

Ako celok - veľmi pekné!
DoubleThink
Profil *
Pojmenovat DIV v hlavičce "banner" a obrázek na pozadí v něm opět "banner.jpg" považuji za krajně nešťastné.

Můj Norton Internet Security celý DIV bez milosti vyřízl z dokumentu. Možná by stálo zato to přejmenovat.
los_adios
Profil *
Chybí mi tam navigace, nemam rád, když se na stránce "ztrácím"... Buď nechat zvýrazněnou položku v menu, kde právě jsem, nebo přidat lištu, např... <a href="index.htm">homepage</a> -> <a href="reference.htm">reference</a> - vždy by se změnilo jen to reference, zaměření, ukázky atd...?
los_adios
Profil *
A ještě, to počítadlo nebo co to je... Počítadlo... Když už ho tam chceš mít, co ho hodit jen do patičky obyčejným písmem..?
Filip
Profil
Na index.htm schválně není odkaz na kontakt, protože to kontakt odkazuje na hlavní stránku.
Filip
Profil
Jinak díky všem za připomínky. Pokusím se to všechno opravit.
PeterBA
Profil
Filip: rozumiem, nepovšimol som si to. Tak to je potom správne.

- Odporúčam mnou spomínaný hover doplniť aj iné stránky ako je index.htm
- Plus, zdá sa mi prepych mať v menu položku email, keď sa nachádza aj v kontakte.
Charlie
Profil
Chybí mi tam navigace, nemam rád, když se na stránce "ztrácím" - asi máš na mysli "drobky". Ty bych použil spíš u větších aplikací s více stupni zanořování. Tady by mohla bohatě postačit zvýrazněná položka v menu.
PeterBA
Profil
Ja si myslím že horný nadpis je dostačujúci a zvýrazniene nie je nutné...

Skôr ma napadlo, že by sa hodilo stránky len vkladať (include), bolo by to fajn.
Filip
Profil
Skôr ma napadlo, že by sa hodilo stránky len vkladať (include), bolo by to fajn. - To je nějaký příkaz v PHP?
PeterBA
Profil
Áno. V podstate by sa menilo len to čo sa nachádza obsahu.
Web by bol oveľa rýchlejší a spokojnosť by bola asi na vštkých stranách.

Možno sa oplatí pozrieť:

http://tvorbawww.einstein.cz/clanek/include-v-php-i-pro-neznalce/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0