Autor Zpráva
Aleš Náprstek
Profil *
Dobrý den,

vyplňujete a tisknete složenky? Pak bych od Vás potřeboval pomoci.

Můžete prosím vyzkoušet tisk poštovních poukázek přes webové rozhraní. Celé je to založené na vyplnění formuláře a následném vygenerování PDF souboru.

Najdou se dobrovolníci, kteří by mi to vyzkoušeli? Čím více typů tiskáren tím lépe, já mám možnost to ozkoušet pouze na velmi malém počtu tiskáren.

Pokud společně zjistíme, že je tento způsob tisku složenek použitelný, pak doplním kostru stránek o další vychytávky a rád tuto službu zveřejním všem.

Zkoušet můžete na této adrese http://slozenky.filaso.cz/

Děkuji předem za jakékoliv ohlasy
Aleš Náprstek
SwimX
Profil
Aleš Náprstek
Neminul jste kategorii diskuze? :)
Aleš Náprtsek
Profil *
Já nevím kam jinam jsem měl můj příspěvek umístit.
cejir
Profil *
Dobrý den Aleši, právě jsem váš nástroj na tisk složenek vyzkoušel. Tiskne výborně na tiskárně HP CLJ 2600n po drobných X/Y milimetrových korekcích. To, co jste vytvořil považuji za velice užitečný nástroj, ale přesto mám k němu jednu výhradu, která mi brání v jeho použití. Vzhledem k tomu, že se do vašeho formuláře zadávají osobní údaje (adresa, číslo účtu), tak nemám jistotu, zda tyto údaje neukládáte v DB a následně nedojde k jejich zneužití. Nemusí nutně dojít ke zneužití vámi, ale následně např. špatným provedením zálohy DB, která se omylem ocitne k dispozici na webu tak, jak se to např. povedlo firmě Fernet stock, kde v jejich záloze DB bylo mnohem víc osobních údajů, než si kdo myslel. Psali o tom tuším na technetu.
Alvaro
Profil
Zdravim,

momentalne resim podobny problem se slozenkami. Ale zasekl jsem se na vyberu vhodneho nastroje. Jak jste zminoval v jine diskuzi, vsechny problemy jste vyresil pouzitim PEAR Number_Words aplikace. Pouzil jsem ji, avsak stale se v textove podobe cisla vyskytuji chyby, napr. 21000 > dvacettisic, 101000 > stotisic, apod. Chtel jsem se proto zeptat, zda jste nejak upravoval kod, popr. nejak nastavil metodu prevodu.

Libi se mi take generovani PDF, ja uz vyzkousel spoustu zpusobu a nakonec jsem zvolil FPDF. Nastaveni vysledneho souboru nebylo jednoduche, ale jinak bezi stabilne. Odhaduji, ze jste zvolil domPDF, je tomu tak?

S pozdravem Milan

PS: omlouvam se za ne-diakritiku, ale nemam tady ceskou klavesnici.
Aleš Náprstek
Profil *
pro Alvaro

Na stejnou chybičku v Number_Words jsem také narazil. Opravit kód bylo nepatrně potřeba - kontaktoval jsem přímo autora a nevím zda se oprava dostane i do oficiální distribuce. Pokud chcete, zašlete mi email a já Vám opravu pošlu. Můj email je ales.naprstek@seznam.cz

Používám také FPDF a žádné složitosti při nastavení jsem nezaznamenal.
Kudla
Profil *
Zdravím, tenhle nástroj mi připadá jako geniální řešení. Osobně se snažím o podobnou věc leč marně. Mám tiskopisy s políčky stejně jako složenka a potřebuju je trefovat. Zkoušel jsem variantu v html a formulář v CSS leč marně :-( chci se tudíž zeptat zda by bylo možné získat zdrojové kódy tohoto systému. Klidně i za nějakou tu kačku. Patlám se s tím už dva měsíce a stále to není ono. Můj e-mail je tomaskudlacek@seznam.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0