Autor Zpráva
LukeZzZ
Profil
Ahoj lidi, jak na Vás působí tenhle eshop??? http://sporter.cz/
Zajimalo by mě jak designově, tak i funkčně, kvalita kódu, optimalizace, která by mohla být lepší apod.
O nějakých nedostatkách vím, na jejich odstranění se pracuje. Jen by mě zajimali i Vaše návrhy přeci jen víc hlav víc ví.

Předem díky za každý komentář.
vydrus
Profil
LukeZzZ
Design je dobrý, akorát hlavička je moc přeplácaná.
m
Profil *
pekny design, made by art4web ;)
LukeZzZ
Profil
Díky... tvůrcem nejsem to přiznávám. Jen makám ve firmě, co teď rozjíždí tenhle web a proto by mě zajimali návrhy na zlepšení...

VYDRUS: Hlavička mi taky přijde trochu přeplácaná, hlavně se mi v ní ztrácí informace o nákupním košíku :-)
M: Kdo dělal design netuším, já to nebyl :-D
ninja
Profil
Na uvodni stranu bych pridal nejake zbozi. Nove, v akci, atp.
kletely
Profil
LukeZzZ
Ten futbalista v hlavičke je dosť "ohryzení" :)
SwimX
Profil
Chtělo by to hover horního menu, aby se nějka zvýraznilo. Jinak se mi to líbí i s hlavičkouve které je sice hdoně věcí, ale eště se to dá unést.
Texty sou poměrně malé. Musel sem si zvětšit písmo :)
m
Profil *
Ak chces radu tak text "Vítejte v internetovém obchodě www.sporter.cz..."; by som rozhodne nedaval cervenou. Lepsia by bola #444 a mozno o pixel vacsie pismo cize 12px. Arial je maly pri 11px a zapnutom cleartype. Horne menu by si rozhodne zasluzilo hover. Aspon podciarknut. Fotmularove polia pri LOGIN a NEWSLETTER nesedia s buttonom OK (FF3).

"Zajímavé odkazy | Newsletter | Charita" vo footri by som dal do prava. Je to tam prazdne.
joe
Profil
Hlavička moc přeplácaná, vadí mi tam ten fotbalista s tím rozmazaným míčem, toho na snowboardu bych posunul trochu doprava, aby tolik nebyl v tom nadpisu.

Při kliknutí třeba na registraci, jsem myslel, že se položka v horním menu změní na položku jako jsou produkty, že tak vypadá aktivní položka, takhle jsem si myslel, že jsem pořád na stejné stránce. Zároveň by mě zajímalo, proč to vede na anglicky pojmenované soubory "user.php", "how-to-buy.php"... Asi bych nemíchal češtinu s angličtinou. Buď jedno nebo druhé.

Levé menu je hrozné, určitě bych nedával položky menu tučně, to jen u aktivního. Barvy jsou ještě horší.
quinux
Profil
LukeZzZ
1) kecy na titulce bych minimalizoval - při prvním navštívení to může být info, ale při každém dalším je to již otrava
2) hned na titulce nevidím nové či akční zboží - je to e-shop nebo prezentačka? :)
3) košík:
a) obsah košíku by chtělo vypsat tabulkou - tak jak je naformátovaný nyní je nepřehledný
b) tlačítka "pokračovat v nákupu" a především "provést objednávku" jsou moc dole - málokoho napadne klikat na čísla kroků objednávky
c) doprava - je fajn, že poskytuješ informace, ale tady je jich až příliš - o dopravě se rozepiš na samostatné stránce v košíku pak dej jen na výběr z jednotlivých typů doručení
d) zákazník - formulářová políčka jsou děs - skoro nejsou vidět a jako políčka se příliš netváří,
e) zákazník - "Povinné údaje jsou zvýrazněny" - to tedy nejsou - vidím je všechny červeně, jen u některých je hvězdička
f) zákazník - chybí labely
g) zákazník - "Bez opravení chyb není možné pokračovat v objednávce:-" - toho bych si málem nevšiml, chtělo by to zvýraznit
h) zákazník - proč mám vyplňovat heslo? Chci nakoupit ne si vymýšlet heslo - jestli nutně trváš na registraci, proveď ji automaticky - heslo vygeneruj a pošli na e-mail
i) zákazník - pod formulářem jsou tlačítka "odeslat", "smazat" a "pokračovat v objednávce" - "smazat" snad nemyslíš vážně - co ydybych se uklik a opravdu si ten formulář smazal - myslíš, že bych měl chuť jej vyplňovat znova? "odeslat" a "pokračovat v objednávce" - to je zase co? Proč jsou tam dvě funkční tlačítka? Mám si vybrat? které mám zmáčknout? Začínám panikařit...
j) dál nepokračuju musel bych se registrovat :)
4) registrace - hned po rozkliknutí jsem obdržel sadu chyb - ještě jsem formulář neodeslal
5) horní menu by chtělo hover a aktivní položku (na které se nacházím)
6) hlavička je zbytečně obrovská
LukeZzZ
Profil
Všem Vám moc děkuji za konstruktivní návrhy na zlepšení, hlavně quinux mi hodně pomohl, ale děkuji samozřejmě všem. Předám to dál ke zpracování a určitě se s tím něco udělá.

DíkeZzZ

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0