Autor Zpráva
veteran13
Profil
Jsou to moje 3 stránky,design mi skoro vůbec nejde já vim,kdybyste našli chybičky tak mi prosím napište i nějaké tipy díky
9-B.borec.cz
kletely
Profil
veteran13
No ten dizajn je dosť chabý a oničom :( Oporucam nastívit nejké stránky s free templatami :)
Gekon
Profil
Mě se naopak líbí. Logo je pěkné, originální, akorát by mohlo být klikací (tzn. logo = odkaz na hl. stránku).
Menu udělej za pomocí seznamu <ul>, takhle je to zbytečné.
Celému webu bych přidal červený hodně tlustý border, obsah bych oddělil od hlavičky nějakým lehkým přechodem. Písmo v obsahové části bych rozhodně zmenšil, zarovnal do leva, napsal tam o něco víc textu...
V menu bych udělal odkaz na hlavní stránku, hover udělal výraznější (např. změna barvy pozadí na o něco tmavší odstín, než je teď).
Fotky bych nějak upravil a zarovnal, nasadil Lightbox nebo něco podobného.

Pár úprav, a budou to moc hezké stránky.
vertigo4
Profil
veteran13
Nic světoborného, přesto to není špatné... Jednoduché a účel myslím plní.

Jinak
<meta name="description" content="9.B,1999-2008">
<meta name="keywords" content="9.B,1999-2008">
Proč máš oba metatagy stejné? navíc hodně nicneříkající... Zkusil bych to nějak takhle:
<meta name="description" content="Webové stránky třídy 9.B ze ZŠ-Trávníky. Navštivte náš web a zhlédněte některé z fotografií či videí z našich školních akcí.">
<meta name="keywords" content="třída 9.B, ZŠ-Trávníky, fotografie, videa">


Také souhlasím s Gekonovými nápady. Snad bych ještě nastavil nadpisům patkové písmo (nejlépe Georgii), odstranil odkaz Administrator, do hlavičky přidal info o jakou školu se jedná...

Jinak velmi chválím defaultně vypnutou hudbu a možnost jejího zapnutí, pokud návštěvník má zájem...
vydrus
Profil
veteran13
Ten design hrozně řeže do očí.
dunky
Profil
Trošku bych stahnul tu žlutou na jedovatosti
veteran13
Profil
diky moc všem hlavně Gekonovi a vertigovi4,
a co je to ten LIGHTOBoX?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0