Autor Zpráva
Wojta
Profil
Dobrý den,
ohodnoťte prosím tuto stránku: http://win98.yc.cz/new_look/index.php?admin=true
Díky
Miloš
Profil
V Opeře a IE 7 (6 jsem nezkoušel) se při aktivování textu v 2. řádce menu tato druhá řádka zvětší,
ve FF (3) při téže akci nepochopitelně popolezou některé řádky v pravém sloupku (Novinky).

Favicona jako by od M$; nebudou se zlobit?

text-decoration:none jako hover na mě nepůsobí příjemně.
Buď doplň nějakou barvu (color, background-color…), nebo změň na overline, nebo jánevímcojak, ale tohle je imho divné.

Podtržené odkazy jsou fajn, ale u nadpisů v kombinaci s border-bottom působí taky divně.
RockFire
Profil
To je šablona, co mám teda hodnotit?
Wojta
Profil
To Miloš:

1. V Opeře?! vždyť v ní jsem ty stránky dělal tam to neleze (mám 9.52), ale pokusím se stím trochu pohrát, bohužel až zítra, protože už jsem unavený.

2. Favicon bude jiná ten web ji bere protože tam jsou ještě jiné stránky.

3. Na mě ne, to je náhoda ;-) myslím si že toto je věc pohledu, ale je to obravdu docela málo, tak jsem do hoveru přidal žluté pozadí.

4. v bodu 3 již jsem řekl....


To RockFire:
Běžně se zde hodnotí upravené šablony tak proč né ta moje?
vydrus
Profil
Wojta
Nelíbí se mi menu ani náhodou.
Wojta
Profil
A kvůly čemu, mohu li se zeptat?
vydrus
Profil
Wojta
nevím.... je tak zvýrazněné... důležité... a to zobrazení podsekcí při hoveru je děsný
Tomasds
Profil
Design poměrně dost bez nápadu, čeština tragická:


O mě
standartní
Zajímám se Webgesing
stránku s Trojským koňem
Přináším Vám upoutávku na hru Starcraft II ... a to i s českými tytilky, které jsem mimochodem vyrobil já!


Naštěstí hry nehraju
Nox
Profil
Design je opravdu mrtvý a nezáživný...bohužel
Linbor
Profil *
Obsahově tam není nic, co by mě mohlo něčím zaujmout. Ani ne tak kvůli tématu, ale po stylové stránce. Ani Tvoje slogany, upoutávky rozhodně nejásají. Trošku oživení (nemyslím tím rozhodně hodně barev ani žádné flashe) by tam rozhodně neuškodilo. A taky těch překlepů či snad chyb není málo...
vydrus
Profil
Wojta
Je to maximálně nepřehledné. Všude vidím na sebe nalepený nějaký odkazy.
Wojta
Profil
Skvělé, oživené téma po měsíci ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0