Autor Zpráva
Pingi
Profil *
Ahoj.Nic originálního,jenom začínám a chci vědět co dělám špatně.
Děkuji
vertigo4
Profil
www.lacrimae.clanweb.cz
Pingi
Profil *
Pardon,odkaz:
Lacrimae.clanweb.cz
Pingi
Profil *
Buď jsem Vám něco proved,nebo to nestojí ani za zmínku :D ???!!!
Tomasds
Profil
Pingi
Jak píšeš, nic originálního. Vzhled není vyloženě špatný ani vyjímečně dobrý.
V hlavičce máš podle mého názoru nevhodné písmo, navíc ti tam chybí čárka za čest.
Mimochodem barva toho modrého pruhu nahoře se dá změnit v nastavení, myslím že najdeš vhodnější.


Používáš inline css, navíc tam máš spoustu <br>, podle čehož bych tipnul, žes css úplně nepochopil, podrobně se mi to zkoumat nechce.

Tvoje čeština je dost slabá, příklad:

Stránky byli předělány do php a tím bylo umožněno nahrávat foto do fotogalérie,postavy do sekce Členové,zobrazit své přidané fotky/postavy,mazat je,nastavit počet zobrazených fotek/postáv na stránku...

za čárkou se píše mezera.
RockFire
Profil
Máš pravdu Tomasds, místo <p> používá <br> což je hrubá chyba...
Pingi
Profil *
Děkuji mnhokrát...
Jenom k češtině: Ja som slovák ako poleno,akurát som sa priženil do cz a žijem tu niekoľko rokov.Slibuji,že se zdokonalím.
SK- Galéria ; Cz - Galerie
SK- boli prerobené ; Cz - byly ....
Knedlo
Profil *
pingi pingi :D (slovák jak repa) :P
matthew
Profil
!!!Forum by mělo být opět funkční, pro web se hledá nový hosting.!!!
Ze by forum melo fungovat povazuji za samozrejmost, a jakeho navstevnika zajima, ze hledas novy hosting? Ten radek bych naplnil smysluplnym obsahem, nebo uplne smazal.

Jinak grafika je celkem pěkná.
Pingi
Profil *
Ani jsem nepostřehl další odpovědi.
TO matthew:
Ano je to divné, ale IC.cz mělo v září tolik problému, že forum jednou šlo a jednou ne.Tak jsem "upgradnul" na trojku a nějak se to rozjelo.Měla to být dočasná informace a ten pruh byl původně zamýšlen jako informační pruh, ale asi né takto.Že hledám nový hosting souviselo s problémy na ic a chtěl jsem aby to členové klanu věděli.
Díki všem odpovědím jsem začal pracovat na "předělávce". Až to bude, nechám se zas zkritizovat :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0