Autor Zpráva
Roman[ticka]
Profil *
Design

Co byste tam jeste doplnili nebo upravili?
Šlaha
Profil
Je to hrozně suché, nudné. Chtělo by to nějak okořenit.
Roman[ticka]
Profil *
no prave, ale jak :?
Charlie
Profil
Vypadá to pěkně čistě, ale možná bych dal obsahu stránky jiné pozadí než je pozadí celého dokumentu.
Šlaha
Profil
Logo Venta v kroužku zkus stejnou barvou jako "Vše do váší koupelny"
Celému vršku dej pozadí, přechod z tmavě modré do světleji modré. Ten přechod by pokračoval v menu do skoro bílé a patička by byla jenom světlounce modrá (skoro bílá).+
Proužek, ve kterém je "vše do vaší koupelny dej přes vcelou šířku loga, ale pod nápisem venta.
Zkus a uvidíš.
Roman[ticka]
Profil *
a co tohle Dalsi Design
PeterBA
Profil
Oveľa lepšie.
Šlaha
Profil
Je to lepší
Roman[ticka]
Profil *
neco takoveho: Design, sice bych to udelal v CSS, ale delam jen design.
Roman[ticka]
Profil *
Co tohle? Komplet predelany do CSS Stranka
PeterBA
Profil
Výborné. Možno toršku až príliš bledé, ale ak sa tam objaví sem-tam dajaký obrázok, bude to veľmi dobrá stránka za ktorú sa nemusí hanbiť nik.

Snažím sa nájsť dajakú chybičku, alebo aspoň niečo, ale nejde mi to.
Všetko je veľmi čisté, úhladné. Chválim. :-)
bojars
Profil
Roman[ticka]: mne nejako vadí to menu, napchané do banneru. Nebolo by lepšie predsa na stránke v obsahu. Skúsil by som pravé menu. Teraz mám taký názor, že pravé menu je praktickejšie, lebo je pri posuvníku.

Neviem, či by nebolo skúsiť použiť na to menu gradienty z podkladových farieb banneru so zeleným 5px širokým ľavým borderom z farby loga.

Ináč farebné ladenie a téma sú vybrané dobre: evokujú čistotu, hodia sa k obsahu stránky...
Freya
Profil
S takovýmhle logem bych se vůbec nebála kulatých rohů. Nemusí to být všechny rohy, ale třeba pravý horní / levý dolní. Myslím, že by to logo a stránku příjemně sladilo.
Plaváček
Profil
Přimlouvám se za obloučky :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0