Autor Zpráva
muco
Profil *
dobry den, chcem vas poprosit o kritiku tohto navrhu: http://love4poe.hostujem.sk/navrh8.png
Měsíček
Profil
Nelíbí, proč všichni začátečníci chcou mít jen složité velké návrhy a stejně je nedokáží dopilovat a dopracovat do konce ..

1.) Barvy neladí.
2.) Jen několik boxů - otázka pár minut.
3.) Text není úhledně zarovnán.

V promyšlené jednoduchosti je síla.
kletely
Profil
muco
No.

1) "logo" sami nepáči(font, farba,...)
2) ta látka sa nehodí ku zbitku stránky
3) cedulka "mucov blog" je škaredá(neprepracovaná)

Mam taký pocit že si tomu venoval tak 10-15 minut v Gimpe :(
Venca V
Profil
muco
Narozdíl od svých minulých výtvorů jsi zapracoval na čitelnosti (tedy kromě patičky:-)), to je jednoznačné plus, ale na delší bloky textů bych přeci jen použil méně agresivní barvy. Odkaz "Hore" bych rozhodně dal až úplně dolů k patičce. Stále se to vyznačuje místy značnou "humpoláckostí" (header, menu, hore, visačka, vzorek v headeru a patičce), ale posun dopředu to je. Takže vytrvej, tenhle návrh dej do šuplíku a příští návrh bude určitě zas lepší;-)
vertigo4
Profil
muco
Teda absolutně se mi to nelíbí...
1) Návrh je nejednotný. Zkus alespoň sjednotit barvy, ale celkově jednotlivé prvky stránky k sobě neladí...
2) Tak to "Muco" v hlavičce se ani logem snad nedá nazvat. 3patný font, amatérský gradient... no fuj.
3) Obrázek tkaniny není ani hezký ani něco vyjadřující. Zkrátka jsi nevěděl co tam dát.
4) Ten stín pod menu je otřesný... Samotné pozadí menu není tak strašné, ovšem kazí to jednotlivé nedotažené položky a ta strašlivá aktivní položka (či její hover?) to celé potápí...
5) Jako blog je to absolutně nepřehledné. Nechápu význam jednotlivých prvků. Zapracoval bych na typografii a hlavně přehlednosti. Představa, že bych měl číst něco z takovéhoto blogu je děsná...
Tomasds
Profil
výše psané komentáře jsem záměrně nečetl, takže možná něco budu opakovat

Nelíbí:
- Nadpis Muco v nevhodném fontu a bílošedém gradientu. Vypadá to jako bys včera objevil corel
- modrý koberec na pozadí nebo co to je - jednak nedostatek invence, pak (dole) nesoulad s okolím, na texturu trochu moc silný kontrast, ale hlavně obrovský zoom
- nepěkný hover v menu
- visačka: nevadí že nevypadá realisticky. V jiném kontextu by mohla vypadat dobře, ale tady se k ní nehodí ta hnědá elipsa, která má asi vypadat jako provázek
- v obsahu příliš světlý text
- "Hore" .. opět styl "od včerejška se seznamuju s corelem"

Něčím nahraď tu modrou hrůzu a vymysli jiný nadpis, bude to vypadat mnohem líp. Ale pořád bude evidentní, že pro grafiku nemáš cit.
Ghosting
Profil
Boze je to sila, to se fakt neda.
Nelibi se mi to celkove, barvy, hlavicka, paticka.
Dranel
Profil
Ghosting
Mohl bys prosím předvést tvoje první výtvory, když tu onanuješ nad tímto návrhem? Tím, že někomu řekneš „Boze je to sila, to se fakt neda. “ mu opravdu nepomůžeš. Příště buď nepiš nic (jako já), nebo to napiš konkrétněji (jako ostatní před tebou). Ber to jako radu od web-kámoše.

muco
První si projdi pár CSS galerií. Stačí, dyž si projdeš třeba i jen ty české. Najdi si kategorii "Blogy" a studuj, jak to mají ostatní. Trošku poradím: látka pryč, visačka pryč... to se k vyhlazenému návrhu nehodí. Více si pohraj v menu, ten tmavší pás uprostřed není to nejlepší. Hover se ti bude kódovat také obtížně. Pravý sloupec posuň nahoru, úvodní fotografii zruš. Akorát zabírá místo. A ten výběžek "Hore" je tam taktéž zbytečný. To jsi možná na některém hezkém blohu viděl, ale tam to měli buďto jako záložku, nebo jako výběžek obsahu. Snad jsem pomohl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0