Autor Zpráva
Asmit
Profil *
Vim ze na toto tema je to tady uz po nekolikate. Ale prosim o znovu kritiku, myslim si ze diky vam se krucek po krucku zlepsuju.

Adresa: Odkaz
yFang
Profil
Asmit
→ Nelíbí se mi zarovnání do bloku - vznikají moc velké mezery.
→ Obsahová část mi připadá nepřehledná.
→ Nezdá se mi ten světlý proužek nahoře. Po stranách bych ho udělal tmavý jako v patičce, nebo nalevo oranžový a napravo žlutý jako okolo menu.
vertigo4
Profil
Asmit
Hele, dost je v tom vidět inspirace šablonou WordPress Fun.
Zvláště to menu a použité barvy.
Asmit
Profil *
vertigo4

I presto ze tam mam dve stejne barvy co si o tom myslis?
vertigo4
Profil
Asmit
Tak dobrá,
1) Siluety fotbalistů po stranách bych vyhodil.
2) Písmo v Mininovinkách nalevo zmenši. Neměly by tolik poutat pozornost.
3) Vlastně trochu zmenši i písmo v samotném hlavním bloku. Jak nadpisů, tak i těch perexů. Zároveň jednotlivé články více od sebe odtáhni.
4) Tabulky bych trochu více oživil, dal je do nějakého bloku a lépe barevně zvýraznil.
5) Zkus si seřadit prvky na stránce a informace, které jsou pro návštěvníka nejdůležitější až po ty nejméně důležité a podle toho zvýraznit či přidat důraz těm prvkům...

Jinak to není špatné.
Asmit
Profil *
vertigo4

Jeste k te sablone, ta podobnost je tam vazne tak velka?

Dobre to co si napsal zmenim. Diky.

yFang

Az tam bude smysluplny text tak to zarovnani nebude myslim delat nejaky problem. K tomu se vaze i ta neprehlednost, ten text sem nenapsal zrovna nejlepe (+ velikosti).
A jak se ti to zda celkove?
yFang
Profil
Asmit
Jinak bych řekl, že to není nejhorší, jen si s tím ještě pohrát.
ato3
Profil
Asmit
Pohrál bych si trochu s písmem v logu.. oproti třeba logu mi přijde příliš obyčejné.. neporadím ti co bych změnil, taky to nevím, prostě zkoušej různá písma až bude jedno to nej
jinak to není špatné.. mě se to celkem i libi
Asmit
Profil *
ato3

Diky... jeste tam probehne spousta uprav... az (ja) budu spokojen tak to nakoduju... pote smazu a zacnu znova, snad to potom bude zase o kousilinek lepsi

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0