Autor Zpráva
ondla
Profil
Zdravím.
Tak jsem se konečně pustil do něčeho většího (aspon v mém případě).
Stránky potřebujou doladit pár detailů, ale Vás se ptám, zda-li se ubírám tím pravým směrem, či mám něco přidat nebo změnit.
Ještě bych potřeboval znát váš názor na rozřezání grafiky a následné kódóvání, jestli to bude překážkou nebo by to šlo. Nejsem mistrem CSS a PHP. Patička a od článku dolů to není ještě vše na 100% dodělané.
Předem díky za názory a kritiku.
Link - http://ondlaje.hustej.net/obrazy/skforlife.jpg
Tomasds
Profil
Snažil bych se zrušit všechny náznaky pravidelnosti a "pořádku". Skoro všude to děláš, jen tady ne:
- položky submenu bych rozhodně nějak ostyloval. A moc mně k tomu nejde ta "pootočená stránka" pod tím, to se hodí spíš k decentnějším webům.
- pravý horní roh je ostře uříznutý
- rámeček kolem login formuláře si přímo říká o nějaký styl.

Ostnatý drát? Vymysli něco rozumnějšího.

Jinak pěkné, stylové.
ondla
Profil
Tomasds - 1) jojo určitě nějaký hover efekt přidám
2) spravím
3) například ? :-)

K tomu ostnatýmu drátu, nenapadé mě nic jiného. Ale přesto díky :-)
RockFire
Profil
kolečka od skate :D
filip186
Profil
Mě se nelíbí moc to písmo v tom menu. Místo "e" tam čtu "c".
Piranha
Profil
určitě by nebylo na škodu zvýraznin v menu odkazy

hodně splynou s pozadím stranek...

dám jen radu : neručím za dobrý výsledek , ale zkusit můžeš ... zkus nastavit průhlednost čáry , aby byla z větší části průhledná a přejed tim menu ... možná to bude lepší a možná ne ... chce to jen zkoušet ;)
Falcon
Profil
ja by som si náhodou predstavoval web o skateboardingu inak...Na druh športu a veku ľudí (priemerne) ktorí túto činnosť vykonávajú je to moc elegantné...Ja by som si to skor predstavoval spravene viec "tenegersky" (sorry za pravopis)...Ale inak spracovane je to dobré ale nápad sa mi moc nepáči
ondla
Profil
Falcon -> moc elegantní, vždyť tam nejsou žádné ladné křivky atd...to jsi mě překvapil, já sem to taky nědělal za záměrem elegantnosti ale spíše chaosu a skate stylu ... wow :-)
Falcon
Profil
ondla
nevravím že je to elegantné vravím iba to že na vekovú skupinu pre ktorú su tieto stránky asi venované to je moc elegantné ale inak dobré :o)
kletely
Profil
ondla

1) Hlavička je strašne pekná :)
2) submenu sa mi tam nehodí
3) ten obrazok v strede sa mi nepáči (nedotiahnutí)
4) patička je tiež pekná

Ešte by ma zaujimalo ako vyzerá hover v menu?
ondla
Profil
kletely

1)Díky
2)No, popřemýšlím co by se tam hodilo, pokud máš nějaký nápad, sem s ním
3)Nechapu ? :-D
4)Díky

Jinač s tím hoverem si pořád hraju a ještě sem nenašel vhodnej nápad

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0