Autor Zpráva
zeeman
Profil
Ahoj, asi po mesici pokus cislo dve.. Poprve to nedopadlo prilis lichotve :)
Poprosil bych o rady, komentare, kritiku, doporuceni..

iseminare.cz/zkouska

Predem moc dekuji
Měsíček
Profil
Kromě pěkného hoveru u menu a fajn patičky se mi nelíbí dále nic ..
zeeman
Profil
Diky , alespon se nemusim ptat co konkretne se Ti nelibi :)
kletely
Profil
zeeman
hlavička, menu a tie kvetinky(či čo je to :)) nad pätičkov to je v pohode :), ale ostatné sa mi nepáči. pozadie je hnusné :(
RockFire
Profil
Můj příspěvek bude tedy lepší, mě web skutečně oslovil, jen opravdu to pozadí webu (nemyslím pozadí obsahu) je jakési nepasující. Kód je též pěkný, jen mě trochu zarazilo zpracování loga, ale snad to má něuaký význam, dále jsem to neštudoval :)
zeeman
Profil
Jasne diky vsem, koukam ze na pozadi jste se shodli, takze zmenim.. a jedna se spis o texturu pozadi nebo cely ten koncept toho prechodu a tak ? Jinak dalo by se alepson lehce specifikovat co tomu chybi? Hlavne tedy asi te obsahove casti? Ozivit, nebo naopak ubrat tu "lesklost" ? :) Diky predem..
vydrus
Profil
zeeman
Nelíbí. Mám rád jasné barvy, které jsou vidět, ne ty, které mizí v bílé... Takže něco kontrastnějšího.
Tomasds
Profil
- moc vysoká hlavička. Vlastní obsah u mě začíná až pod půlkou obrazovky.
- fotka postavy v hlavičce je špatná
- všechno je moc rozvolněné. Chápu, že prostě nemáš moc textu, ale tady je moc prázdného prostoru, ať už v menu nebo ve vlastním obsahu. Možná bych radši zvolil užší layout, aby se to trochu zahustilo.
Venca V
Profil
Nesouhlasím s ostatními kritiky, mě se ten web líbí. Má něco, co drtivá většina zde uvedených webů nemá - osobnost.
Dethlev
Profil *
Mně se to docela líbí. Asi bych nějak přestyloval horizontální menu.. Ale je to jen můj nápad (třeba by to nebylo pěkné). To menu bych o dost zvětšil.
zeeman
Profil
vydrus
Dik za nazor, ale chtel sem to udelat jemnejsi, takze barvy asi radikalne menit nebudu. Jen to pozadi nejspis trochu.

Tomasds
"moc vysoká hlavička" hm hm, tento nazor jsem jiz zaslechl.. Ja osobne mam docela rad vysoke hlavicky, ale popremyslim nad tim jestli to opravdu neni moc.

"fotka postavy v hlavičce je špatná" tuhle postavu mam v planu dat pryc, prijde tam urcite jina.. Nekdo komu z vyrazu cisi spokojenost. Nebo myslis , uplne bez postavy?

"nemáš moc textu" textu opravdu nejsou kvanta :)

Venca V
Diky , to potesi :)

Dethlev
"To menu bych o dost zvětšil" myslis to nalevo? Me uz se to ted zda celkem velky :)

Jinak diky vsem za postrehy
Tomasds
Profil
zeeman
Nebo myslis , uplne bez postavy?

To asi ne, postava je v pohodě a bez ní by ten web byl vizuelně dost nuda, jen ta fotka mi připadá technicky špatná.
zeeman
Profil
Jasny, pohraju si s tim vic..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0