Autor Zpráva
Snitch
Profil
co rikate na muj web (amateer) www.cms-crew.hu.cz ?? plis komenty a kritika!!
joe
Profil
Úvodní stránku dej pryč.
Místo písma visitor dej nějaké klasické písmo pro web (arial, tahoma, verdana). Visitor je sice pěkný písmo, ale na web se nehodí. To samý v tom menu, chtělo by to zvětšit text.
Matty
Profil
Snitch
Strašně rád bych se na ty stránky podíval, ale na (zcela zbytečné) vstupní stránce po mě požaduješ Operu. No nic.
Stránky vypadají opravdu amatérsky, možná to je tím, že jsem si nestáhl ten font a nenainstaloval do složky, kterou tu stejně nemám.
Při prvním ani druhém pohledu mi není jasné, jaké je zaměření stránek.
Datum a čas můžeš dát s klidným srdcem pryč, je tam nanic.

Máš se zcela určitě ještě čemu učit, tak vzhůru do toho.
vydrus
Profil
Snitch
Koho zajímaj ty kecy na úvodní stránce? Web máš dělat tak, aby se zobrazil ve všech prohlížečích správně. S fontem se nebude nikdo sr*t. Svědčí to o kvalitě autora a stránek.

Design se mi nelíbí. Je to z roku asi 99, předpokládám.

Dnes je Utery, 9. 9. 2008, Cas: 19:41 - koho to zajímá? Mimoto to máš rozhozený.

O počítadlech si něco můžeš přečíst.

Matty - když jsem to psal, tvůj příspěvek tu ještě nebyl... tak aby sis nemyslel, že spamuju :)
kletely
Profil
Snitch
Fuuj.

1) čas a datum daj preč
2) hover v menu
3) klikaciu hlavičku
4) v hlavičke by si mohol nastaviť no-prepeat
5) počítadlo daj preč
6) title sa nemení
7) kód je prasačinec
8) chýbaju dvoležité meta tagy ako content-type a pod.
9) modré odkazy na tvavom pozadí sú nečitatelné
10) validator
11) chyba pätička
12) dizajn nie je úplne zlí, ale chcelo by to zapracovať na štýloch a pod :)
13) ....
stepan
Profil
Koukám, že tam prodáváš samolepky, ale takovým způsobem, že kupující si musí stáhnout obrázek, v malování ty vybrané zakroužkovat a obrázek ti poslat. Tos vymyslel sám? Kolik samolepek jsi už tímhle způsobem prodal?
Snitch
Profil
mno hodne :D ja zadny php ani scripty moc nedavam jedu jen html...este me napada formular ale ten taky mitam nako nefakal...ale budu rada za kazdou radu :) estli budes ochotnej tak klidne pisni 215026025 ale myslim ze stejne name cas mit nebudes takze nic :D
VENCA
Profil *
opravdu s tou úvodní stránkou jsi me rozesmál :-) .. nikdo se nebude stahovat z pismem aby videl tvuj "hezci"

jinak celkový dojem je hrozny, "grafika", menu se tam nehodi, volba barev, header se ti opakuje (no-repeat), cas a datum dej pryc to kazdy vidi na liste u windowsu

cele predelat sry
Snitch
Profil
tak sem trochu stranku (trochu) poupravila...ja na grafiku moc nejsem tkaze vubec nemam tuseni jakej zvolit desing prijemnej aby pritahoval hodne lidi
Matty
Profil
Snitch
Nevím, co se děje, ale mně se ten tvůj desing né a né načíst.
vydrus
Profil
Snitch
Mě se zobrazí bílá stránka. FF 2.0.
ninja
Profil
bila stranka. Google Chrome.
Snitch
Profil
hej tka toje trapny to funguje a druhej den (ted) naka zkurvena bila stranka..taky to mam...trapny...takze sem furt mezi estli se na stranku pouze v html vysrat a jit zase na joomlu nebo se drzet...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0