Autor Zpráva
Zita
Profil *
Nechávám si dělat stránky (jsou nyní před dokončením) www.2mfamily.cz.
Mám na ně několik negativních reakcí, možná víc, než bych si přála.
Prosím o Váš názor !!! Předem moc děkuji.
Zita
Nox
Profil
Na několika místech není moc dobrý kontrast - v nadpisu, ve slidu "hračky"
Nevím co znamená ta spirála

Menu bych odsadil zleva, zarovnat dle textu nad ním

Z akční nabídky - je to docela natěsno, navíc ta přerušovaná čára vypadá divně

V patičce místo hodnotných odkazů - kontakt, mapa webu atp., je 3x copyright, přitom je v podstatě zbytečný

Počítadlo bych oddělal

Celkově to úplně špatné není, výjimečně dobré ale také ne

Edit: na kód jsem se nedíval, Venca V má pravdu, je hrozný...a ne jednotlivosti, je velmi zralý na delete a započetí znovu
Venca V
Profil
Na první pohled je to celkem pěkný web, co se týče vzhledu. Co se týče kódu, je to hrůza...
VENCA
Profil *
jak říká Venca V na prvni pohled hezke, jednoduche, ale neco mi nesedi v headeru nejaka barva nevim... a kod taky nic extra (sam nejsem moc dobrej koder, tkz nebudu rejpat :-))
joe
Profil
Vezmu to od grafiky.

Vcelku pěkná, pruhy možná inspirované od OC Chodov s tím rozdílem, že tyhle nejsou tak pěkné.
Logo je okousané.
Text vpravo se mi vůbec nelíbí, hlavně ten typ toho písma a navíc se mi zdá, že je to až moc roztáhlé.
Menu kategorií (pod vyhledáváním) je moc jednoduché.
Nelíbí se mi čárkované ohraničení.

Kód na e-shop je opravdu špatný... raději bych to přenechal víc zkušeným ;-)
Miloš
Profil
Na mě to působí jako barevný blogísek (ty ovšem bývají ješšště růžžovějšší).
Návštěvnost je imho zbytečný plevel.
Animace mi vysloveně pijou krev.

Pořád stejný <title> je chyba.
joe
Profil
Ještě jsem zapomněl na ten stín, pod "Vítáme vás", ten se tam nehodí.
Zita
Profil *
Velmi díky za KONKRÉTNÍ připomínky. Je tedy co zlepšovat.
P.S. Jdu se podívat na OC Chodov, netušila jsem, že měl někdo stejný nápad jako my - ty pruhy byl náš (=zákazníkův) nápad...
Ocením jakékoli další podněty!
Ještě jednou díky.
joe
Profil
Zita
Jen jsem si na to tak vzpomněl, protože když jsem to psal vrátil jsem se odtamtud :-) Pruhy jsou skoro všude .
vydrus
Profil
Zita
Co když nemám flash? (fakt, že nemám, je to svinstvo)
Dethlev
Profil *
Chtělo by to jednoznačně lepší nápad, graficky je to velmi slabé a nechytlavé.. viz spirála, která už zazněla.
Jack06
Profil
Moc se mi to nelíbí když to otevřu přijde mi to jako blog viz víše napsané. Animace hned na začátku a zrovna takováto mě hodně odrazuje. Vložené barvy se k této náplni webu nehodí. Návštěvnost a další věci nedoporučuji dávat. Můžete ji mít, aby jste ji viděla přímo vy, ale takto fakt se to blíží blogu. Další věc jsou zkopiroaná grafika. Sám bych si ji nevšiml nenapsat to tu někdo, ale je to - pro web. Veškeré stínování vynechte. Je to super v prezentaci, nikoliv na stránkách mate to s pozadím.

Dále: Hledej zboží a pod tím Najdi teď zase mi to přijde jak na blogu mladé dívky která si ráda zašptýmuje.
Toť můj názor. Třeba že se liší, ale jinak to nevidím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0