Autor Zpráva
ltynk
Profil *
Chtěl bych se zeptat na celkový názor na mojí stránku. Je to sice upravená šablona, bohužel by mi trvalo velice dlouo udělat podobnou pro wordpress, tak sem musel zvolit jinou variantu. Do budoucna se samozřejmě plánuje originální.

Také by mě zajímal váš názor na obsah, například jestli je šance že se najdou čtenáři, které by to mohlo zajímat.

adresa: CHYTRÝ-KECY.cz

Děkuji
vydrus
ltynk
Někoho ty bláboly zajímaj, někoho ne... Já osobně mám rád seriózní informace.
hladis
ltynk

Ty štítky se tam podle mě nehodí...
Tomasds
Jestli chceš názor na obsah, tak je to tragédie. Kdo chce dělat podobný web, měl by v první řadě umět česky.
Prošel jsem první stranu:

prázdniny skončili
Že v Číně nebyli žádní nevzdělanci (čárka) nás můžou přesvědčit některé vynálezi
.. Byli praktické a usnaňovali lidem každodení problémy, jiné zas byli složitější a důmyslně sloužili dřív než v jiných částech světa.
Může se to zdát asurdní
kdyby jsme
Určitě znáte dámské punčochy, že vám není jasné z čeho se vyrábí? (za "punčochy" patří tečka, za "jasné" čárka)
Ano i když se to běžně učí ve škole, s námi se dozvíte, že existuje 5 základní chuť! (?)
chorba
Tento úvodní článek odstartovává (novotvar?)
deryváty

Nápad mi nepřipadá úplně špatný, ale myslím, že informace podobného charakteru bych hledal spíš na wikipedii. Kdybys ji chtěl něčím přebít (ne rozsahem témat, ale třeba zajímavou formou), potřeboval bys kvalitní redaktory.

Design.. píšeš že je to šablona, takže nekomentuju.
vk@album.cx
Profil *
Nějak divně se to čte. Grafice webu i přehlednosti by pomohl obrázek - tematická ikonka u hlavičky článku.

Pokus o zajímavé informace z různých oborů.
Ale chybí k těm oborům nebo tématům rozcestník - takže vyhledat si na těchto stránkách to, co mě zajímá, bych asi nezvládl, resp. neztrácel bych tím čas...

Češtinu už někdo komentoval, je strašná.
Člověk čte některé věty 2x - 3x, aby se přesvědčil, že nevidí blbě,
ale že to někdo blbě napsal. A to mě prudí.
Trapná je chyba už v úvodu ke článku - to pak těžko někoho naláká, aby si ho rozkliknul celý...
(Že v Číně nebyli žádní nevzdělanci nás můžou přesvědčit některé vynálezi... - podle vzoru "hrady" )
Člověče, nevěřím, že půlku chyb bys neviděl sám,
kdyby sis to po sobě v klidu přečetl !

Ovšem nemám představu, kdo by na tyhle stránky chodil.
Podobné info bych určitě hledal jinde, nejspíš přes vyhledávač...
ltynk
Profil *
Děkuji všem za kritiku a omlouvám se za tu gramatiku, neměl sem příliš času na kontroly. Letošní školní rok nezačal nijak dobře. Příště si to zkontroluji lépe.

Konkurovat Wikipedii bych nechtěl, to je předem prohrané. Chtěl bych nabídnout seriózní informace. Měl bych tedy otázku jakou formou bych měl články zpracovávat? Jestli více zábavné nebo ještě jinak.

Děkuji
ninja
ltynk: Seriozni informace a nazev weby "Chytry kecy"? To tam jeste pridejte velky obrazek smajlika...
ltynk
Profil *
A proč by nemohl být tento název? Lehce se zapamatuje.
ninja
ltynk: Me teda "Chytry kecy" asociuji uplne neco jineho nez seriozni informace.
ltynk
Profil *
Název je trochu nadsázka. Slyšel sem párkrát jak někdo říká, že si má ty "chytrý kecy" strčit..... za klobouk. Ale příjde mi to lepší nežli "seriozni-informace.cz" to asi málo koho zaujme.
ltynk
Profil *
Na základě názorů na stránku sem přemýšlel nad tím jak články oživit a rozhodl sem se, že začnu psát spíše o společnosti, a o věcech, nad kterými se při čtení lze zamyslet.
Doufám, že to bude zlepšení.
Fíďa
Profil *
No seriózní informace působí víc seriózně. A asi hledáš nějakou díru na webu, aby si měl návštěvnost, podle toho jak měníš témata. Možná kdyby si vystavoval fotky roztomilejch opiček, uděláš líp, než chytrý kecy o společnosti :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0