Autor Zpráva
Falcon
Profil
Prosím okomentujte môj blog ktorý poháňa textpattern... (zatiať iba "beta" verzia) ..Gravatar v komentároch funguje...a ešte sa chcem viac pohrať s menu ale nejak mi nejde spojiť zopar textpattern tagov a ešte nemám ani link na RSS...A chcem sa spýtať že kto by si somnou vymenil odkaz potom..očakávam navštevnosť cca 500 UIP denne..

Odkaz
vydrus
Profil
Falcon
Hover u menu a text v patičce se mi nelíbí, hrozně to řeže do očí.
vertigo4
Profil
Falcon
očakávam navštevnosť cca 500 UIP denne
To jsem tedy zvědavý...

1) Přidal bych odkaz na textpattern.com
2) Při kliknutí na logo se dostanu na falcon.sk
3) Slabý kontrast nadpisů...
4) Title Moja stránka není to pravé ořechové.
5) To logo je příliš světlé.
6) Zdá se mi to takové prázdné...

Jinak držím palce ať se ti daří. Alespoň na úrovni Jimmyho Hayeka... ;-)
yFang
Profil
Falcon
1) Nelíbí se mi, že hlavička je širší než obsahová část (jakoby obsah je víc vlevo a menu končí víc vpravo, jestli mě chápeš).
2) Proč odkaz v hlavičce vede úplně pryč?
3) Text v patičce je skoro nečitelný.
4) Po grafické stránce dost chudé, takhle by mě to ani nepřimělo začít něco číst.
NPet4P
Profil *
Falcon
„očakávam navštevnosť cca 500 UIP denne“
To já teda taky...


Jako obvykle se mi tvůj návrh příliš nelíbí, tento se alespon zdá zatím neokopírovaný...

1) Logo je příliš nahoře, také příliš svítí a černý text je velice nečitelný... musel jsem se velmi nahnou k monitoru abych se dozvěděl,
jaký že to vtipný text jsi tam vyplodil. A text "Falvonov blog"
2) Barva je sice zajímavá a neobvyklá, ale působí poměrně nedůvěryhodně také má špatný kontrast.
3) Hover menu vlevo je velice špatně čitelné a obecně působí poměrně chudě...
4) Zvolený font nadpisu rubriky je dosti nešťastný, zkus nějaké bezpatkové neproporcionální písmo... (musíš holt prozkoušet)
5) Hlavička je špatně barevně vyladěná s pozadím a také je špatně vycentrovaná s obsahem...
5) Datum a napsání šlánku by podel mě mělo být spíš na začátku článku, pro přehlednost uživatele...
6) Patička je nečitelná

jinak ve všem souhlasín s vetigem...

Ale jen tak dál, bude to čím dál lepší, jen bych ze začátku zkusil spíš nějakej usedlejší, skromnější desgn... experimentovat zkuz až poté, co si budeš jist určitými postupy...
srigi
Profil
Vrchne oblaciky si mal jednoznacne vygradientovat do stratena. Minule som ti to pisal, ze na sirokouhluch monitoroch vznikne nepekny efekt. Porovnaj si svoju stranku teraz a potom, keby si vykonal opravu.

No a dalsie odporucania:
- nastyluj nejako pekne navigaciu, imho top1 priority,
- napisy <h3> maju maly kontrast,
- ta light-gray farba boxikov sa IMHO vibec nehodi k modremu podkladu.

Inak drzim palce.
vertigo4
Profil
Falcon
Jo a podíval jsem se ještě do kódu:

1) V logu máš <div> v odkazu, což je prasárna, jelikož div je blokový a nemá v řádkovém odkazu co dělat...
2) Menu udělej v <menu> popř. v <ul> a jednotlivé odkazy obal do položek <li>...
3) Proč dáváš nadpis do <h3>? Vlož jej do <h1>.
4) Nevkládej text do <divu>... například text patičky bych vložil do <p>.
5) Nadbytečné divy...
6) Co to je za balast pod </html>?
Falcon
Profil
Takže ako?...Mám pokračovať v tomto návrhu alebo mam radšej nejaký iny?
Falcon
Profil
vertigo4
Neviem to mi vypisuje textpattern
NPet4P
Profil *
To není naše rozhodnutí, to si musíš ujasnit sám, jestli ti dá více práce doladit tento navrch, nebo vytvořit upně nový, mnohem lepší a poučit se z předešlých chyb...
Falcon
Profil
takže som sa nad tým viacej zamyslel a prišiel som nato že tento design sa hodi tak akurát pre N*e TV :-D ..rozhodol som sa Zě skúsim navrhnúť poriadny blog..aspoň bude referencia do budúcna...hneď si idem niečo navrhnúť na papier...zamykam...keby niekto ešte niečo tak do komentárov na stránke :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0