Autor Zpráva
M.Plachta
Profil *
Zajímal by mě váš názor na osobní stránky akordeonistky Jany Bezpalcové: http://www.janabezpalcova.com. Díky...
Manq
Profil
Kromě palce chybí Janě také logo, ne?
Tomasds
Profil
web je sympatický, Jana taky :)

Ale při dané velikosti písma a nízkém kontrastu textu vůči pozadí se mi to špatně čte. Chtělo by to jedno nebo druhé přidat.

Na stránce jsou všechny odkazy mířící mimo popsané jako www, nevidím důvod, href bych přiřadil už názvům.

"Fórum" je úděsné, sorry. Když už je dělané vlastními prostředky (to je dobře), nevím proč není do webu zapracované normálním způsobem.

Text je na velmi slušné úrovni, jen na stránce Ohlasy vidím dole Judr, má to být JUDr. tím nechci říct, že tam jiná chyba není, ale opravdu se to špatně čte.
vertigo4
Profil
Manq
:-D

M.Plachta
Pro mě až příliš jednoduché...
1) Také se mi nelíbí jezdící faviconka; mám raději statické věci a věci, které mohu ovládat. ;-)
2) Slabý kontrast mezi tmavým písmem a pozadím... krom toho bych ho zvětšil a použil jiný typ písma.
3) Fórum není nějak dořešeno, ne?
4) Líbí se mi nápad s těmi různými fotkami na různých stránkách.
5) Ten text (životopis?) je až příliš dlouhý. Nikdo jej číst nebude. Lepší by byl strukturovaný, nebo alespoň zvýrazni informace.
6) Nač je obaleno menu ještě <div>em?
7) Chválím použití "tvrdé mezery" mezi předložkami a následujícími slovy...
8) Do kontaktu bych dal kontaktní formulář. ;-)
M.Plachta
Profil *
Díky za všechny komentáře.
Fórum, jelikož nejsem "programátor" je převzaté - ale "naše" (nechtěl jsem volit nic "hotového") a to, že by mělo být zapracováno lépe do stránky je jistě pravda.
Co se týče textů, ty jsou zvoleny s ohledem na tématiku webu a tak i "dlouhý životopis" je v tomto případě "výhodou" :)
Každopádně děkuji všem!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0