Autor Zpráva
panmagor
Profil *
Když jsem minule zveřeňoval svůj výtvor, tak jsem v něm měl spoustu chyb. Tentokrát jsem se snad poučil, opravil a provedl re-design.

llukasovy.nazory.cz
Nox
Profil
- Líbí se mi hlavička
- Malý kontrast písma
- Patička zase moc dobře zpracovaná není
- Při vyšším rozlišení je mezi obsahovým a pravým panelem obrovský volný prostor, přitom samotná obsahová část moc velká není
- Písmo příliš nalepené na okraje
panmagor
Profil *
Při vyšším rozlišení je mezi obsahovým a pravým panelem obrovský volný prostor, přitom samotná obsahová část moc velká není

Toho jsem si taky právě všiml.. Mám na EEEčku rozlišení 1024x600 a tam vypadá stránka dobře. Bohužel na velkém monitoru se stránka opravdu rozleze..
panmagor
Profil *
A teď je otázka... Udělat to tak, aby se okno s textem roztáhlo při větším rozlíšení, nebo aby mělo stálou šířku a pak by obsah zůstával na středu..
srigi
Profil
Rozsypany design vo FF2.0.0.16.
panmagor
Profil *
Rozsypany design vo FF2.0.0.16.


No vidíte.. Tak pro ten jsem to vůbec neoptimalizoval, ale je možné že to byla jenom špatná chvilka, protože před chvílí jsem si hrál s rozměry stránky..
Miloš
Profil
Nadpisy, odstavce, drobný text (kategorie a pod.) – všechno je od sebe stejně daleko, tudíž nepřehledné.
Přinejmenším přidej nadpisům větší margin-top.
člen
Profil *
Tak pro ten jsem to vůbec neoptimalizoval
A to je chyba.

Mne sa nepáči ten postranný panel, pozerám naňho len kúskom pravého oka a zdá sa mi zahmlený, nerobí to dobre na oči.
Ináč je to dobré, len tá hlavička by nemusela byť useknutá.
imploder
Profil
Hlavičku by to chtělo zmenšit, na to jak je velká v ní toho moc není. Nebo tu prázdnotu v ní něčím zaplnit. Odkazy (ty malé netučné) mají kontrast na hranici čitelnosti. Jinak pěkné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0