Autor Zpráva
Jack06
Profil
Zdravím vás. Rád bych váš názor na tuto fotogalerii. Nezaobýval jsem se zatím moc grafikou, ale rád bych věděl, jak a co zlepšít, kde mi co nesouhlasí, připadně jak by jste co dodělali nebo udělali jinak. Bude to sice moje osobní fotogalerie, ale tak názor se hodí vždy a na vše.

http://bf3.ic.cz/

Fotogalerka
habendorf
Profil
Návrat na index bych dal i do menu pod obrázkem, chvíli mi trvalo, než jsem ho vpravo našel.
kletely
Profil
Jack06
Citujem: Jsou povoleny pouze soubory jpg, gif, png
A iné ako bmp, tif...
Prečo nepridáš viacej formátov?
AlešD
Profil
Jack06
AVG: nalezena infekce! Downloader

Za </html> je ještě jedno html s podezřelým kódem, změň si hesla v ftp klientovi
NPet4P
Profil *
Jde o zajímavý technický prvek, ale mám pocit, že by si rozhodně zasloužil obléknout slušivější kabát. Prostě zkus změnu, barvy, nějaká poutavější grafika...

Když jsem přišel na stránky poprvé, poměrně dlouho mi trvalo než jsem zjistil o jaký typ stránek jde...
vydrus
Profil
Jack06
Chce to vylepšit header.
Jack06
Profil
AlešD Pochybný kód změněn
Jack06
Profil
vydrus.. jak??
vydrus
Profil
Jack06
Jakkoli... logo, obrázek... aby to něco řeklo návštěvníkovi
Jack06
Profil
kletely Prozatím jsem uvolnil pouze tyto formáty ( tif je hodně veliký na upload), BMP povolím časem. Jestli uvolním jiné formáty to ještě uvidím, kvůli bezpečnosti a dostupnosti kódu pro daný formát.
Jack06
Profil
vydrus Ano bude. Celá fotogalerie nabere jiného vzhledu. Více informací a budu se snažit zdokonalit navigaci. Toto je jakási moje beta verze. Vzhled je udělanej jen aby při zkouškách byl příjemný očím.
Jack06
Profil
Prosím nějaké další komentáře
Jack06
Profil
Změnil jsem Vzhled fotogalerie. Bude to jedna z variant. Chci udělat asi tak 3 vzhledy více ne na výměnu. Prosím o přehodnocení.
kletely
Profil
Jack06
IC lištu by som potom zmenil na čiernu aby sa to k sebe hodilo :)
Jack06
Profil
děkuji změněno

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0