Autor Zpráva
smaza
Profil *
Zdravíčko,
prosil bych o kritiku tohoto webu smahel-okna.cz.

Díky.
Fíďa
Profil *
No, design je spíš jak z konce 90. let minulého tisíciletí.Ale jako propagace firmy by to mohlo stačit.
Ale to písmo bych nedával šedý.Spolu s šedym pozadim okolo to nepůsobí příliš barevně-tedy prostě moc šedě.
Provedení
vydrus
Profil
smaza
Nic mi tam nepřipomíná okna... Co grafika?
Mistr
Profil
smaza
(1) Absence klikacího loga je chybou.
(2) Domníval jsem se, že červeně zvýrazněná písmenka vpravo od obrázku

dávají po přečtení nějaké smysluplné slovo. Leč zmýlil jsem se. Proč jsou pak tedy zvýrazněna?
(3) Oprav si IČO na pouhé . Proč? Protože je to tak podle dnešních norem a nařízení.
(4) Jak již poznamenali kolegové, při prvním pohledu na stránku by mne vůbec nenapadlo, že se jedná o prezentaci firmy vyrábějící okna. Snad nějaké mozaiky (podle obrázku v hlavičce)?
(5) Nelíbí se mi způsob vložení mapy.
(6) V menu nevidím, do které jeho části patří právě prohlížená stránka.
(7) Oceňuji, že je text psaný bez gramatických chyb. Alespoň já jsem žádnou neobjevil.

Fíďa
design je spíš jak z konce 90. let minulého tisíciletí
Konce devadesátých let minulého tisíciletí? V tu dobu tady ještě lezli lidé po stromech. Vždyť se psal rok 90 po Kristu. Jo, neměl tys na mysli rok 1990? To pak ovšem byla devadesátá léta minulého století, nikoliv tisíciletí.
smaza
Profil *
díky všem za postřehy...

Mistr
(2) Je to okopírovaná vizitka, chtěl jsem ať to vypadá stejně.
(4) Zkusím to nějak výrazněji promítnout do hlavičky.
(5) Máš tip na nějaký jiný způsob?
(6) Tomuhle moc nerozumím. Jako aby po kliknutí na položku v menu byla nějak barevně odlišena od ostatních?
(1,3) opravím co nejdřív

A ještě k tomu tisíciletí, já bych teda řekl, že konec 90. let minulého tisíciletí je období kolem roku 1090.
Mistr
Profil
smaza
ad 2)
Nemyslím si, že by podobnost s vizitkou byla důležitá. Ale budiž.

ad 5)
Vložil bych ji tam jako normální obrázek. Bez možnosti zmenšování a posunů. Spíš bych ji ještě navíc doplnil údajem odkud jste a jak velké území jste schopni obsáhnout. Může se na vás obrátit zákazník jak z Prahy, tak z Českých Budějovic, Jablonce nad Nisou či třeba Jeseníku, Znojma nebo Karviné?

ad 6)
Ano, položka menu by mohla být odlišně barevně vyvedena. Podobně je to třeba na webu Kde udělali soudruzi v NDR chybu?

já bych teda řekl, že konec 90. let minulého tisíciletí je období kolem roku 1090.
Máš pravdu, trochu mi to ujelo. Díky za upřesnění.
amon
Profil
este pred tym, ako sa mi nacitala stranka, mi vyhodilo nico taketo: Pozor, nebyl odeslán HTTP referer. Funcionalita API omezena není. Chybějící referer může být způsoben: konfigurací prohlížeče, firewallem, nebo během API na souborovém systému.

to hovori asi za vsetko...inac design:
hlavicka:bolia z toho oci

hover-efekt: detto
smaza
Profil *
amon
to hovori asi za vsetko
Mohl bys prosím nastínit za co všechno to hovoří? Nejsem tak zkušený kodér jako ty a rád si nechám poradit jak se tomuhle problému příště vyhnout.

A jeden tip na konec: vyzkoušej http://validator.webylon.info/ možná budeš (ne)mile překvapen.
kvelbik
Profil
Nemá to jiskru..je vidět, že to neviděl grafik a to ani z letadla...
smahel
Profil *
mas moje meno...smahel

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0