Autor Zpráva
Petr Svetr
Profil
Zhodnotte testovaci verzi: http://mameradifolklor.cz/temp/ , diky. Jde o neziskovy projekt, budte prosim gentlemani.

Diky
grimword
Profil
az na to fialove pozadi pohoda, nic jine bych nejak zvlast neresil ;)
katulienka
Profil *
Na prvy pohlad sa mi nepaci grafika, hlavne menu. to pismo mohlo byt bezpatkove (arial, avandgarda). Vlastne celkok to pismo mi nesedi.
katulienka
Profil *
inak je to podla mna v pohode
Petr Svetr
Profil
az na to fialove pozadi pohoda, nic jine bych nejak zvlast neresil ;)
zamyslim se nad tim... mne to spatne neprislo. A je to vubec fialova? A vidime oba totez? :)
Petr Svetr
Profil
Na prvy pohlad sa mi nepaci grafika, hlavne menu. to pismo mohlo byt bezpatkove (arial, avandgarda). Vlastne celkok to pismo mi nesedi.
nepaci grafika - s tim uz v tomto bode vyvoje moc nesvedu, koneckoncu hlavni je, ze se libila pri schvalovani
pismo by mohlo byt bezpatkove... ale nemusi. Pokud je dostatecne velke a tedy citelne, nevidim duvody ... krome subjektivnich.
Casero
Profil
Petr Svetr
Nevím, zda je problém pouze u mě, ale neskutečně pomalu se mi načíta to množství obrázků. (moje rychlost 6 MB/s)
Kápo
Profil
Podľa mňa je ten design veľmi príjemný...tá fialová ma nejako zvlášť nepohoršuje, celkove to pôsobí dobre, už to netreba meniť.
Charlie
Profil
Velmi povedená stránka!

Poměrně zdařilá, i když místy poněkud špatně barevně zkombinovaná grafika, zpracování dobré. Rozhodně nadprůměrná záležitost.

Osobně bych akutně upravil pouze jednu věc - kontrast písma/pozadí v menu. Konkrétně pozadí bych dal sytější, červenou třeba na odstín té, která je jako rámeček těsně pod ním.
Petr Svetr
Profil
Diky vsem...

zamerim se na menu, hlavni barvy na pozadi a v hlavicce.

Ohledne rychlosti... jednam s webhostingem jak by se daly jpgy komprimovat s vetsi ztratou - vim ze toto neni idealni.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0