« 1 2
Autor Zpráva
Kápo
Profil
tak mam dalsi problem...v rovnakej adrese, kde je priklad teraz pribudol do hlavicky pasik polopriehladnej png bielej farby...no ale pasik je tesne pod obrazkom Blender...moze mi dakto povedat ako prirazit pasik k spodnej casti #hlavicka? skusal som nastavit vertical-align: bottom; aj na ten pasik (class roll) aj na hlavicku...nic...stale je tesne pod logom...a nechcem velmi nastavovat padding, pretoze kazdy prehliadac chape nieco ine, cize v FF to bude naspodku, ale v IE to bude uz nizsie cize sa mi zvacsi hlavicka...za pripadnu pomoc dakujem...
Kápo
Profil
ok takze nakoniec som sa pohral ze kde ma byt aky border a aby sa to podobalo vsade co najviac na to co chcem, tak som tam dal absolutnu poziciu...ale predsalen by som chcel vediet ako prirazit class k spodnemu okraju...
Kápo
Profil
Ták trochu som to poupravil, čo na to hovoríte teraz?

http://blender.yw.sk/problem/
blackjoker
Profil
Kápo
Mě se to docela líbí, je to o dost lepší než původní vzhled. Jen ještě ta mezera pod Novinky mi přijde zbytečně velká a i ten nadpis Novinky je také možná moc velký, protože dle nové mody už tak nějak předpokládám, že na úvodní stránce budou nějaké novinky a ne popis stránek dle W4D xD. Ale jinak se mi to opravdu líbí, ale to je stejně jen IMHO.
Kápo
Profil
blackjoker
Uuuuf tak to mas dost pravdu az teraz som si to vsimol...vies ked na to cumim a hladam riesenia tak mi uz nepride ten nazov nejako divny...proste uz to mam v oku, lenze ked a dakto na to upozorni...ok zmenim padding :D
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0