Autor Zpráva
Martin
Profil
Ahoj, chtěl bych vědět, jak se vám líbí tyhle stránky http://unie-teplice.com/urad/uradiii/ . Patičku časem doplním. Některé odkazy ještě nejsou funkční :( Kolik myslíte, že si za stránky, pokud se budou líbit, můžu říct? Díky
flying gentleman
Profil
no nevim, kolik si muzes vzit, ale na me to nepusobi jako stranky mesta ci obce:(
spis nejaky kapely (evokuje to ve mne to razitko obecni urad):)
a asi bych to cely nejak oddelil od pozadi, docela to splyva.
podle myho nazoru mas v tom menu zbytecny spany, mozna by se to dalo napsat pomoci first-letter, ale to je spis drobnost.
nevim, mne se to libi, ale ne jako stranky obce.

jo a jeste nechapu ten favicon, to je nejake oko nebo co to je?
Charlie
Profil
Souhlasím s flying gentleman, že to nepůsobí jako stránky obce, ale na druhou stranu vypadají velmi zajívavě. Zajímavý vzhled dělá práve razítko obecní úřad :-)

Na stránkách se mi nelíbí typografie. Osazení hlavních nadpisů je moc velké, tam bych ho nedal vůbec. Odstavce jsou také moc odsazeny. Větší odsazení způsobuje nepřehlednost textu a to podstatné odstrkuje do strany.

Mimochodem, Březňák je výborné pivo :-)

Co se týče paddingů v menu, tak raději používejte pixelové jednotky, Firefox to totiž emy jako padding špatně interpretuje a pak se mezi položkami zobrazuje jednopixelové červené pozadí celého menu.

Kolik si za to můžete říct? Přijde na to... Pokud to úplně všechno zvalidujete, tak si můžete říct tak od 5 000 do 10 000 kč. Také záleží na tom, kolik vám je a zda kamarádíte se starostou Václavem Burianem :-)
Falco
Profil
O patičce teda víš.
Vzhled je podle mně dobrý, akorát razítko (nebo co to je) "obecní úřad" je pro takovýto web trochu křiklavé.
Martin
Profil
Dám na vaše rady a nějak to zkusim upravit. Myslel jsem, že na obecním úřadě dávaj razítka, tak na stránky jedno rozítko můžu dát :)
Velké Březno má ve znaku bílou a červenou.
Fred
Profil
Já jsem docela minimalista a tak se mi moc líbí rychlost a kód i vzhled. Jedině u toho zpravodaje, bych byl rád kdyby mě to upozornilo, že jde o pdf odkazy. Možná bych přidal ještě něco typického pro město do grafiky. Nemůžu si teď vzpomenout čím je to tam známé.
Charlie
Profil
Pivo, pivo, pivo, maj tam strašně dobré pivo!!! To dej do loga ;)

Ale to razítko tam nech, je to skvělý nápad.
Martin
Profil
podle myho nazoru mas v tom menu zbytecny spany, mozna by se to dalo napsat pomoci first-letter, ale to je spis drobnost.
Zbytečný divy tam nejsou. A řešit to pomocí first-letter bych to rozhodně nechtěl :) Ale určitě jsi myslel first-child, který IE neumí. I kdyby uměl, tak by tam ty span museli být.
HeWeR
Profil
Je to moc jednoduché - stránky obce by měly být prestižní záležitostí - v logu s fotografií náměstí či nějaké významné stavby. je to takové ... prostě suché. Ano, kdyby se jednalo o stránky kapely - ohodnotil bych je 8/10, ale jelikož se tváří jako oficiální stránky města dávám 4/10. Nech se inspirovat třeba http://www.mubruntal.cz - jsou sice poněkud nepřehledné, ale mají všechny klady, které ty nemáš.
Fred
Profil
flying gentleman Žádný zbytečný spany tam nejsou, v nadpisu to je kvůli nějaké image replacement technice a v odkazech kvůli zvýraznění accesskey.
Martin
Profil
HeWeR
K tvorbě jsem nedostal žádné podklady, kromě textů :) Pochybuju, že Velké Březno vůbec nějaké hezké náměstí má. Bruntál je o 100% větší než Velké Březno. Šetřim zrovna na foťák :( Akorát, nevim co je na stránkách Bruntálu hezkého.
Falco
Profil
Musím nesouhlasit s HeWerem. Stránky jsou dobré. Nemají žádné zbytečné prvky, které obecní úřad nepotřebuje.
A k jeho příspěvku: Je to moc jednoduché -vždyť v jednoduchosti je síla-
Charlie
Profil
HeWeR, podle mého názoru jsou stránky Bruntálu podstatně horší. Jsou přeplácané, je tam plno věcí, které bych tam vůbec nečekal (ankety, fóra, kniha návštěv), na stránce je velice těžké se orientovat. A orientaci navíc znemožňuje mizerná typografie.
rOMIK
Profil
HeWeR
Pokud se ma nekdo davat inspirovat, tak www.kozlovice.cz a www.kozlovice.net. Tyto stranky uz sklidily nejedno oceneni.
Martin
Profil
rOMIK
Ocenění? Proboha za co? Už asi vím... za validitu? Ne, ne.... validita to není... nechám se poddat :)
Falco
Profil
rOMIK
Taky by mě zajímalo za co.
honzan
Profil *
Jsem naprosto nadsenej a unesenej - rychly ucelny a vypada to dobre - vubec tym nervi nejaky fotky a jiny ptakoviny pokud nejsou vyzadovany. na takovymhle webu lidi hledaji informace, ne ptakoviny...
Raptor
Profil
Souhlas, i mě se stránky Velkého Března celkem líbí ... rozhodně jsou kvalitativním skokem dopředu oproti stávajícím stránkám http://velke-brezno.cz.

Patička je docela důležitá, tu bych neodkládal a dal bych ji tam co nejdřív - takhle vypadají ty stránky neukončeně. Možná bych udělal větší kontrast odkazů při přejetí krysou. A souhlasím s Charliem, odsazení hlavních nadpisů a odstavců je příliš velké ...

Pokud bys chtěl inspiraci, tak se mrkni k našim sousedům na Slovensko na stránky Bratislavy - http://www.bratislava.sk, ti mají opravdu kvalitně udělané stránky města.
Martin
Profil
Tak jsem doděla pár drobností, koukněte na to. Dík moc
ax123
Profil
Ta červená mi přijde moc červená a ta bílá moc bílá, působí to moc dvoubarevně, třeba u těch radních je pravo moc bílého prostoru. Jinak po navigační sránce pěkný
Martin
Profil
Mam menší problém u seznamu jsem nastvil list-style-image:url("layout/puntik.gif") a nekdy se mi ten puntik prida i k navigaci, k tlacitkum nalevo. Zbavim se toho, tak ze natavim list-style-image: na neexistujici obrazek. Nejde to jinak?
V IE jsou ty puntiky vejš než v mozille, co mam udělat, aby se to zobrazovalo stejně? Díky
Martin
Profil
Takže stránky se zadavateli nelíbí :) Nechcete někdo koupit "design" ? ;)
Martin
Profil
Více se jim prý líbí tento nový web http://velke-brezno.cz/ Zdá se to také někomu hrozný?
universal
Profil *
hezky den,
pri pohybu v menu a prepinani mezi jednotlivymi tlacitky mi menu ujizdi do leva a doprava, jinak ocenene stranky jsou treba http://www.dacice-mesto.cz/
PS : ale ten problem bude nejspis firefoxem zdravi universal
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0